WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Lesznowola, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » czw paź 29, 2015 6:43 pm

Wielkimi krokami zbliża się Charytatywny Turniej Siatkówki „KPM Wigilia Pełna Prezentów”, który odbędzie się w dniu 22 listopada 2015 r. w hali sportowej na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Turniej będzie podzielony na dwie części:

Od godz. 9:00 zostanie rozegrany turniej młodziczek, a swój udział potwierdziły już drużyny: ASTO KZD Piaseczno, LKS Perła Złotokłos. BlueSoft Mazovia Warszawa i UKS Rutki Płońsk. Dla finalistów turnieju młodziczek są przewidziane okolicznościowe puchary.
Między godz. 13, a 14 zostanie rozegrany Amatorski Turniej Siatkówki. W tym turnieju wezmą udział wszystkie zgłoszone drużyny szóstek. Przewidujemy określoną ilość miejsc. Najprawdopodobniej będzie to osiem drużyn, które w drodze losowania stworzą pary 1/4 finałów. Najlepsze cztery drużyny zagrają w półfinałach tegorocznych rozgrywek siatkowych. Wygrani par półfinałowych zagrają w finale całego turnieju, a przegrani stoczą walkę o 3 miejsce. Dla miejsc (1-3) są przewidziane okolicznościowe puchary, które przygotowuje Pracownia Rzeczy Różnych SYNAPSIS.
Podczas turniejów będą zbierane środki finansowe na rzecz akcji „Wigilia Pełna Prezentów”. Pamiętajcie o naszych puszkach kwestarskich :)

Zgłoszeń można dokonywać poprzez e-mail:

k.myszynski@tlen.pl

Obrazek

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW 2015

Postautor: Martin » pn lis 02, 2015 10:03 pm

Obrazek

22 listopada 2015 roku zapraszamy na wyjątkową imprezę charytatywną tj.: Charytatywny Turniej Siatkówki "KPM Wigilia Pełna Prezentów"
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... entow-2015

Każdy może zgłosić swoją drużynę i walczyć o miano najlepszej drużyny na turnieju.
Marcin Borkowski [Martin]
- Kleks to najlepsze prywatne przedszkole w Piasecznie
- restauracja włoska La Nostra zaprasza
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12648
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » pn lis 16, 2015 6:24 pm

Mamy wreszcie komplet uczestników Amatorskiego Turnieju Siatkówki, który odbywa się w ramach Charytatywnego Turnieju Siatkówki "KPM Wigilia Pełna Prezentów", a także wstępny harmonogram rozgrywek.

Zgłoszenia drużyn do turnieju:
1. Szlachetna Paczka Lesznowola
2. KORWIN
3. Starszaki
4. DHL Warriors
5. Legijne Piaseczno
6. ASTO Piaseczno
7. MIX Nowa Iwiczna
8. ZSP Józefosław
9. KS Wilanów

Grupa A:
1. Szlachetna Paczka Lesznowola
2. KORWIN
3. Starszaki

Grupa B:
4. DHL Warriors
5. Legijne Piaseczno
6. ASTO Piaseczno

Grupa C:
7. MIX Nowa Iwiczna
8. ZSP Józefosław
9. KS Wilanów

Jeśli doszłoby do sytuacji, że będzie 8 drużyn to Grupa C będzie musiała liczyć tylko dwa zespoły wejdzie do rozgrywek po prostu ten lepszy.

Proponowany terminarz rozgrywek:
1. mecz Grupa A godz. 9:00 Szlachetna Paczka Lesznowola-KORWIN
2. mecz Grupa B godz. gotowość drużyn 9:30 DHL Warriors-Legijne Piaseczno
3. mecz Grupa C godz. gotowość drużyn 10:00 ZSP Józefosław-KS Wilanów
4. mecz Grupa A gotowość drużyn gotowość drużyn 10:30 KORWIN-Starszaki
5. mecz Grupa B gotowość drużyn 11:00 Legijne Piaseczno-ASTO Piaseczno
6. mecz Grupa C gotowość drużyn 11:30 MIX Nowa Iwiczna-ZSP Józefosław
7. mecz Grupa A gotowość drużyn 12:00 Starszaki-Szlachetna Paczka Lesznowola
8. mecz Grupa B gotowość drużyn 12:30 ASTO Piaseczno-DHL Warriors
9. mecz Grupa C gotowość drużyn 13:00 KS Wilanów-MIX Nowa Iwiczna

Do grupy mistrzowskiej awansują trzy najlepsze drużyny z grupy: A, B i C, które zagrają kolejne trzy mecze o prymat w Charytatywny Turnieju Siatkówki "KPM Wigilia Pełna Prezentów".

Przypominam, że w fazie grupowej gramy do 2 zwycięskich setów i do 15 pkt uzyskanych przez daną drużynę w konkretnym secie. Punktowanie do tabeli: za zwycięstwo (2:0) 3 pkt. dla drużyny zwycięskiej, 0 pkt dla przegranej, wynik (2:1) to 2 pkt. dla drużyny zwycięskiej i 1 pkt dla drużyny przegranej.

Godziny są orientacyjne jeden mecz powinien trwać od 30 min to 1 godziny. Trzeba jeszcze uwzględnić rozgrzewkę. Głównie chodzi o gotowość na hali drużyn do gry.

Z kwestii organizacyjnych: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie zapewnił nam pomoc lekarską. Od godz. 11:00 będzie otwarta Kawiarnia "Fryderyk" na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Niestety ze względu na charakter zawodów każdy kupuje jedzenie na własny koszt i we własnym zakresie. Mamy mały problem z obsadą sędziowską. Niestety wszystko przez ligę, która 22 listopada rozgrywa swoje mecze. Fazę grupową będzie sędziował Jan Woźniak, a grupę mistrzowską trener Tadeusz Ordyłowski.

Czekamy na was 22 listopada od godz. 9:00 w hali na Stadionie Miejskim w Piasecznie.

Obrazek
Oficjalny plakat promujący Charytatywny Turniej Siatkówki „KPM Wigilia Pełna Prezentów”.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » śr lis 18, 2015 5:21 pm

W najbliższą niedzielę w dniu 22 listopada 2015 r. od godz. 9:00 zapraszamy do hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 5 w Piasecznie na turniej kadetek rozgrywany w ramach Charytatywnego Turnieju Siatkówki „KPM Wigilia Pełna Prezentów”.

Zachęcamy wszystkich do kibicowania drużynom: ASTO KZD Piaseczno, LKS Perła Złotokłos, UKS Rutki Płońsk i Bluesoft Mazovia Warszawa. Nie zabraknie emocji sportowych, a także dobrej pomocy, bo podczas całego turnieju będziemy zbierać środki finansowe na rzecz pomoc przed wigilijnej dla rodzin w potrzebie z terenu powiatu piaseczyńskiego. Chciałem w tym miejscu bardzo podziękować Pani dyrektor Edyta Pyszyńska​ i Pani Karolinie Hofman za wsparcie i umożliwienie rozegrania turnieju kadetek w szkole podstawowej nr. 5 w Piasecznie.

Obrazek
Plakat promujący turniej kadetek.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » sob lis 21, 2015 12:06 am

Pracownia Rzeczy Różnych „SYNAPSIS” w Wilczej Górze przygotowała wyjątkowe statuetki dla zwycięzców Charytatywnego Turnieju Siatkówki „KPM Wigilia Pełna Prezentów”.

Zmagania turniejowe rozpoczną się już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy wszystkich do kibicowania nam w zawodach sportowych, ale także do aktywnego udziału w kweście. Głównym celem turnieju jest zbieranie środków finansowych na rzecz pomocy rodzinom w potrzebie z terenu powiatu piaseczyńskiego.

Obrazek

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

KPM Wigilia Pełna Prezentów

Postautor: Kamil M » ndz lis 22, 2015 10:23 pm

W dniu 22 listopada 2015 r. odbył się Charytatywny Turniej Siatkówki „KPM Wigilia Pełna Prezentów”. Graliśmy na dwóch obiektach sportowych w Piasecznie. Turniej kadetek w którym zmagały się drużyny: ASTO KZD Piaseczno, LKS Perła Złotokłos, UKS Rutki Płońsk i Bluesoft Mazovia Warszawa został rozegrany na hali Szkoły Podstawowej nr. 5 w Piasecznie, a zmagania Amatorskiego Turnieju Siatkówki można było obserwować na hali Stadionu Miejskiego w Piasecznie. Turniej kadetek wygrała drużyna UKS Rutki Płońsk, a Amatorski Turniej Siatkówki ekipa DHL Warriors.

Turniej kadetek wygrały zawodniczki UKS Rutki Płońsk, które w pokonanym polu pozostawiły ASTO KZD Piaseczno (2 miejsce), LKS Perłę Złotokłos (3 miejsce) i Bluesoft Mazovię Warszawa (4 miejsce).

Amatorski Turniej Siatkówki wygrała drużyna DHL Warriors, która w pokonanymi polu nie tylko zostawiła swoich rywali z grupy eliminacyjnej B: Legijne Piaseczno i ASTO Piaseczno, ale także pokonała w grupie mistrzowskiej: drużynę KORWIN i MIX Nowa Iwiczna. Na bardzo wysokim poziomie stał zwłaszcza mecz w grupie mistrzowskiej pomiędzy drużyną DHL Warriors i MIX-em Nowa Iwiczna. Wygrana (2:0) DHL Warriors z MIX-em Nowa Iwiczna zapewniła im pierwsze miejsce w Charytatywnym Turnieju Siatkówki „KPM Wigilia Pełna Prezentów” !

Zestawienie wyników Amatorskiego Turnieju Siatkówki:

Grupa A:
1. kolejka Szlachetna Paczka-KORWIN (0:2)
2. kolejka KORWIN-Starszaki (2:1)
3. kolejka Starszaki-Szlachetna Paczka (2:0)

Tabela:
1. KORWIN 5 pkt
2. Starszaki 4 pkt
3. Szlachetna Paczka 0 pkt

Grupa B:
1. kolejka DHL Warriors-Legijne Piaseczno (2:1)
2. kolejka Legijne Piaseczno-ASTO Piaseczno (0:2)
3. kolejka ASTO Piaseczno-DHL Warriors (0:2)

Tabela:
1. DHL Warriors 5 pkt
2. ASTO Piaseczno 3 pkt
3. Legijne Piaseczno 1 pkt

Grupa C:
1. kolejka ZSP Józefosław-KS Wilanów (0:2)
2. kolejka MIX Nowa Iwiczna-ZSP Józefosław (2:0)
3. kolejka KS Wilanów-MIX Nowa Iwiczna (0:2)

Tabela:
1. MIX Nowa Iwiczna 6 pkt
2. KS Wilanów 3 pkt
3. ZSP Józefosław 0 pkt

Grupa M – (Mistrzowska)
1. kolejka KORWIN-DHL Warriors (0:2)
2. kolejka DHL Warriors-MIX Nowa Iwiczna (2:0)
3. kolejka MIX Nowa Iwiczna-KORWIN (2:0)

Ostateczna Tabela:
1 miejsce – DHL Warriors 6 pkt
2 miejsce – MIX Nowa Iwiczna 3 pkt
3 miejsce – KORWIN 0 pkt

Chciałem wszystkim podziękować za przybycie na turniej i grę na rzecz Wigilii Pełnej Prezentów. Dzięki ofiarności naszych graczy, a także kibiców zebraliśmy w sumie 693,10 zł. To dopiero dobry początek zbierania środków na tegoroczną akcję Wigilii Pełnej Prezentów. Czeka na nas jeszcze 11 puszek kwestarskich w naszych zaprzyjaźnionych sklepach na terenie gminy Lesznowola i Piaseczno.

Za organizację tego turnieju wielkie podziękowania ślę dla Jana Komosy, Jana Woźniaka, Rafała Simbora, Jacka Misha, Tadeusza Ordyłowskiego, Adama Kołakowskiego, Fundacji dla Dzieci, klubowi ASTO KZD Piaseczno, Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS w Wilczej Górze, p. dyrektor Szkoły Podstawowej nr. 5 w Piasecznie Edycie Pyszyńskiej, Katarzynie Kondraciuk i całemu Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Piasecznie, wolontariuszom Szlachetnej Paczki, Cezarego Walczaka, Kamila Krzysztofa Korbika, klubu SKRA Bełchatów, firmy dr. Irena Eris za kosmetyki dla dziewczyn i naszych rodzin. Jeżeli kogoś pominąłem to wybaczcie. Wszyscy dzisiaj pokazaliśmy kawał serducha i cieszę się, że mogliśmy spotkać się wspólnie i zagrać. Do zobaczenia za rok !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zwycięzcy Amatorskiego Turnieju Siatkówki DHL Warriors !

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » śr gru 16, 2015 12:14 am

Przed nami wiele działań związanych z Wigilią Pełną Prezentów. Właśnie dzisiaj odebrałem dla naszych rodzin żywność. To wreszcie pozwoli nam na przyszykowanie paczek dla potrzebujących rodzin. Wcześniej zakupiliśmy odzież, a także obuwie. Dla jednej z naszych rodzin zakupiliśmy nawet nową wersalkę. Chciałem w tym miejscu serdecznie podziękować Kamili Smierzyńskiej i Paulinie Maliszewskiej, a także Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarczynie za gorące serce i wspólna pomoc dla jednej rodziny z Piaseczna. Dzięki naszemu wspólnemu działaniu rodzina otrzymała nowe meble i jakże potrzebną żywność. Ogromne podziękowania kieruję dla Arka i Marzeny Rudników za pomoc w przygotowaniu artykułów spożywczych. Po raz kolejny mogę liczyć na pomoc moich sąsiadów z Łaz. DZIĘKUJE, ŻE KWESTUJECIE I POMAGACIE W TYM WSPÓLNYM DZIELE !!!

Obrazek
Czas na pakowanie

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » wt gru 22, 2015 8:52 pm

Tegoroczna edycja Wigilii Pełnej Prezentów była niezwykle wyjątkowa w naszym powiecie piaseczyńskim. Wszystko dzięki naszej aktywności – Charytatywny Turniej Siatkówki, kweście, a także ludziom dobrej woli zebraliśmy łącznie 2415,11 zł, które w całości przeznaczyliśmy na pomoc dla 8 rodzin z terenu powiatu piaseczyńskiego. Każda paczka była specjalnie przygotowana pod konkretne potrzeby rodzin. Jedna z naszych rodzin poprosiła o kupno nowej wersalki i taka prośba została w pełni zrealizowana, druga o obuwie i słodycze, a trzecia o żywność itd. Staraliśmy się jak najbardziej spersonalizować naszą pomoc, tak aby każdy otrzymał w pełni mądrą pomoc na Święta Bożego Narodzenia.

Na koniec akcji chciałem wszystkim bardzo serdecznie podziękować za pomoc i wkład w tegoroczną edycję Wigilii Pełnej Prezentów. Wiele osób aktywnie włączyło się we wspólne działanie, a owoce tego było widać w konkretnej i rzeczowej pomocy jaka została przekazana 8 naszym rodzinom. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !

Obrazek
Obrazek

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Ostatnio zmieniony pt lut 12, 2016 9:10 am przez Kamil M, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Re: WIGILIA PEŁNA PREZENTÓW

Postautor: Kamil M » pt lut 12, 2016 9:09 am

W dniu 2 lutego 2016 r. sprawozdanie ze zbiórki środków finansowych i ich rozdysponowania zostało przyjęte przez ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji. W ramach grudniowej pomocy zebraliśmy 2 415,11 zł i rozdysponowaliśmy 2 415,11 zł. Przy czym 1 613,92 zł poszło na zakup ubrań i wyposażenia, a 801,19 zł na zakup żywności.

Chciałem wszystkim bardzo serdecznie podziękować za pomoc i okazane serce. Dzięki wspólnemu wysiłkowi pomogliśmy ośmiu rodzinom. Za rok startujemy z nową edycją akcji. Przed nami wyzwania związane z rokiem szkolnym i startem - "Równego Startu" od połowy maja. Aktualnie realizujemy pomoc dla Adama - "Gramy dla Adama". Zbiórka ma na celu zakup elektrycznego łóżka rehabilitacyjnego dla Adama. Zachęcam do pomocy.

Z wyrazami szacunku
Kamil Myszyński
Awatar użytkownika
Kamil M
 
Posty: 716
Rejestracja: śr lip 04, 2012 4:49 pm
Lokalizacja: Łazy, Lesznowola

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości