Gdzie kupię poduszki antyalergiczne?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Postautor: tobiasz86 » sob kwie 04, 2015 10:19 pm

Witam wszystkich forumowiczów! :)

Piszę tutaj, ponieważ sprawa jest dość pilna, a nie znalazłem nigdzie zbliżonego tematu do tego, który własnie mnie interesuje... Otóż chodzi o to, że moja córka jest alergiczką. Ostatnio ma przez to spore problemy ze zdrowiem i w związku z tym lekarz stwierdził, że wraz z żoną musimy zrobić wszystko, żeby córa była jak najmniej narażona na roztocza, bakterie i inne żyjątka. Czy wie ktoś gdzie znajdę poduszki antyalergiczne? Może być nawet sklep internetowy. Słyszałem, że firma Madley produkuje solidne rzeczy antyalergiczne, ale nie wiem ile w tym prawdy. Czy jest ktoś, kto ma jakieś doświadczenia związane z tą firmą i może się nimi podzielić?
tobiasz86

Postautor: sirena92 » wt kwie 07, 2015 9:31 am

Właśnie kupiłam sobie ta poduszkę i jestem nią zachwycona. W sklepie była na nią promocja cenowa, więc zakup nie kosztował mnie dużo. Poduszka jest niesamowita. Bardzo wygodnie się na niej śpi. Nie dość, że jest antyalergiczna, to nie odkształca się pod wpływem ciężaru (jeśli zdejmiemy z niej głowę ona zaraz wraca do swojego pierwotnego kształtu). Producent zapewnia też, iż nie będzie również problemów z jej praniem. Polecam produkt.
sirena92

Postautor: marti » wt kwie 07, 2015 1:25 pm

Tez mam ten sam problem. Jestem alergiczką i pościel z pierza zaostrza u mnie objawy. Dotąd mialam posciel antyalergiczna z jakiegos sklepu z posciela, stan mi sie troche poprawil, ale nadal szukam czegos lepszego. czy swoje posciele zamawialyscie przez internet? ja preferuje sklepy stacjonarne. wiecie mzoe czy taki jest we wroclawiu? jesli tak, to poprosze o namiary.
marti

Postautor: bogumil1738 » wt kwie 07, 2015 2:17 pm

Witaj, na rynku znajdziesz mnóstwo takiej pościeli. Gdyż połowa społeczeństwa ma ten sam problem. Może najlepiej udać się do alergologa i sprawdzić, która pościel będzie najlepsza. Wszytko zależny ile pieniążków chcesz na to przeznaczyć. Poprzeglądaj strony internetowe. Udaj się do sklepu z pościelą i kołdrami, a na pewno kompetentny sprzedawca również CI doradzi.
bogumil1738

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego