Spotkania z ciekawymi ludźmi - Konstancin-Jeziorna

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Spotkania z ciekawymi ludźmi - Konstancin-Jeziorna

Postautor: SergiuszMuszynski » czw lip 10, 2014 12:16 pm

Pod szyldem podległego mi lokalnego Forum Młodych PiS organizujemy już od kilku miesięcy raz w miesiącu otwarte spotkania dla mieszkańców z ciekawymi ludźmi z prawej strony sceny politycznej. Gościliśmy już europosła PiS prof. Zdzisława Krasnodębskiego, Mariana Piłkę (wiceprezes Prawicy RP Marka Jurka), Stanisława Michalkiewicza oraz Tadeusza Płużańskiego.

Więcej informacji o dotychczas odbytych spotkaniach (+zdjęcia) tutaj: http://www.sergiuszmuszynski.pl

Pragnę wszystkich Państwa serdecznie zaprosić do uczestniczenia w tych spotkaniach. Odbywają one się w tej formule, że najpierw gość wygłasza wykład po czym następuje dyskusja na sali. Wszyscy mile widziani, także osoby o kompletnie innych poglądach niż głoszone przez PiS - chodzi przede wszystkim o ciekawe dyskusje.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w Centrum Animacji Misyjnej Księży Pallotynów przy ul. Leśnej 15/17 w Konstancinie-Jeziornie.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu (ostatnie odbyło się 4 lipca z red. Stanisławem Michalkiewiczem). Najbliższe odbędzie się na początku sierpnia :).

Chciałbym by ta tradycja się utrzymała jak najdłużej. Zachęcam do udziału w spotkaniach!
Sergiusz Muszyński
przewodniczący Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość w powiecie piaseczyńskim
http://www.sergiuszmuszynski.pl
Awatar użytkownika
SergiuszMuszynski
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 26, 2012 11:31 pm
Lokalizacja: Polska

Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron