McDonald's w Konstancinie

Miejsce rozmów na temat punktów gastronomiczno-rozrywkowych na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Restauracje Puby Pizzerie Kluby Dyskoteki Bilard Kręgielnia. Opisujcie tutaj oraz wyrażajcie opinie na temat ciekawych miejsc do zjedzenia i zabawy.

Moderator: GTW

McDonald's w Konstancinie

Postautor: amigo27 » ndz maja 18, 2014 10:19 am

Chyba w Konstancinie mieszkańcy szybciej doczekają się restauracji McDonalds niż w Piasecznie. Właśnie rozpoczęła się budowa maca przy ulicy Warszawskiej przy siedzibie energetyki tuż przy wylocie na Warszawę.
Najmocniejsze Wpisy w internecie
Piękne paznokcie w Piasecznie
Fryzjer Piaseczno
amigo27
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 18, 2014 10:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

MCDONALD'S W KONSTANCINIE - RUSZYŁA BUDOWA

Postautor: Filip » sob maja 31, 2014 10:31 am

Obrazek

W maju rozpoczęła się budowa restauracji McDonald's w Konstancinie-Jeziornie. Restauracja z charakterystycznym żółtym M w logo powstaje przy ulicy Warszawskiej, na wylocie z Konstancina do Warszawy. W połowie czerwca restauracja rozpocznie nabór pracowników. Otwarcie zaplanowano na wrzesień 2014 roku.

Budowa każdej restauracji McDonald's to średni koszt ok. 6-7 mln złotych. Nie są to już placówki z dominującym czerwonym kolorem. Firma wychodząc naprzeciw nowym trendom w architekturze zmieniła wystrój wewnętrzny lokali, ich kolorystykę, a także same bryły budynków. Miejsce tradycyjnej czerwieni zajęła bogatsza paleta kolorów, w których dominuje żółć, biel, głęboka zieleń, a także kolory drewna i kamienia. Restauracje stają się bardziej zróżnicowane w swoim wyglądzie, by lepiej dostosować się do specyfiki danego miejsca i klienteli. Wyższy standard lokali, komfort, łatwość korzystania, swobodna, sprzyjająca relaksowi atmosfera wiążą się ze zmianą filozofii McDonald's, którą ujmuje hasło przejścia od "Fast Food" do "Good Food Fast".

Budowa restauracji McDonald’s w Konstancinie rozpoczęła się na początku maja 2014 roku. Pierwsza placówka światowego koncernu w naszym mieście powstaje przy ulicy Warszawskiej, na wylocie z Konstancina do Warszawy. Zakończenie budowy i otwarcie zaplanowano po wakacjach. W internecie pojawiła się już informacja o naborze pracowników. W serwisie Lento.pl opublikowano ogłoszenie o spotkaniu rekrutacyjnym, które odbędzie się 18 czerwca w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 6 - przeczytaj ogłoszenie http://konstancin-jeziorna.lento.pl/now ... 93880.html
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Restauracje McDonald's

Postautor: Beata » pn cze 02, 2014 8:08 pm

McDonalds w Bielawie (przy Szkole Amerykańskiej) wyglądać na tak:
http://www.dmkprojekt.pl/index.php?id=30

Obrazek
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

McDonald's w Konstancinie

Postautor: Filip » ndz cze 29, 2014 10:22 pm

Obrazek

McDonald's ok, ale bez słupa reklamowego niszczącego krajobraz. Przy wyjeździe do jedynego na Mazowszu uzdrowiska jakim jest Konstancin-Jeziorna powstaje restauracja McDonald's. I nie byłoby to żadnym problemem w końcu jest też takowa kilkaset metrów od pałacu w Wilanowie. Ale reklamuje ją słup jak przy autostradzie kompletnie rujnujący estetykę otoczenia. https://podpisz.to/petycja/mcdonalds-ok ... ajobraz,49
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Re: McDonald's w Konstancinie

Postautor: argrabi » pn cze 30, 2014 8:00 am

Tytuł petycji: McDonald's ok, ale bez słupa reklamowego niszczącego krajobraz

Treść petycji:]Apeluję do firmy odpowiedzialnej za budowę o natychmiastową likwidację słupa reklamowego. Szanujcie miejscową społeczność, to będzie znakomita cześć Waszych klientów.

No jaja jakieś, jeśli chodzi i o treść petycji, i o formę, i o sprzeciw.. Że niby co? Tężnie znaczek M na słupie przesłania? Czy cumulusy??
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Re: McDonald's w Konstancinie

Postautor: SergiuszMuszynski » czw lip 10, 2014 12:28 pm

Pod szyldem Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość zebraliśmy kilkadziesiąt podpisów przeciw słupowi McDonalds i wysłaliśmy te podpisy do ich centrali wraz z pismem:

"Szanowni Państwo,
wraz z mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna, którzy swoimi podpisami poparli treść niniejszej petycji, zwracam się do Państwa z prośbą o usunięcie dużego słupa reklamowego Państwa restauracji, znajdującego się przy wjeździe do miasta Konstancin-Jeziorna w sołectwie Bielawa.

Swoją prośbę argumentujemy uzdrowiskowym charakterem gminy Konstancin-Jeziorna, którego zachowanie leży na sercu zdecydowanej większości mieszkańców. Nie mamy nic przeciw budowie restauracji Mc Donald's w Konstancinie-Jeziornie, pragniemy jednak by wizytówką gminy były jej walory turystyczne, a nie wyrastający ponad inne obiekty słup reklamujący chyba najpopularniejszą sieć restauracji na świecie.

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą prawdopodobnie stanowili znakomitą większość klientów budowanego lokalu restauracji Mc Donald's. Bardzo prosimy o szacunek dla lokalnej społeczności i zamianę "autostradowego" słupa z logo Państwa firmy na coś mniej inwazyjnego.

Sergiusz Muszyński
W załączniku podpisy mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna."

Więcej informacji o akcji tutaj: http://sergiuszmuszynski.pl/smuszynski-slup-mcdonalds-szpeci-wjazd-konstancina-jeziorny-petycja.blog
Sergiusz Muszyński
przewodniczący Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość w powiecie piaseczyńskim
http://www.sergiuszmuszynski.pl
Awatar użytkownika
SergiuszMuszynski
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 26, 2012 11:31 pm
Lokalizacja: Polska

Gigantyczne logo McDonald's zostanie zdjęte

Postautor: Majkel » wt wrz 02, 2014 8:25 pm

Gigantyczny pylon informacyjno-reklamowy jednej z sieci restauracji powstającej w Bielawie zostanie zdjęty. W tej sprawie już w lipcu interweniowały władze gminy Konstancin-Jeziorna. Prośba została rozpatrzona pozytywnie.


Logo popularnej restauracji stanęło w Bielawie kilkanaście tygodni temu. Gigantyczny pylon informacyjno-reklamowy wywołał prawdziwą burzę wśród mieszkańców, władz gminy i samorządowców. W lipcu konstancińscy urzędnicy skierowali w tej sprawie pismo do zarządu sieci McDonald's w Warszawie (treść w załączniku). Odpowiedź przyszła pozytywna. – Mając na względzie Państwa stanowisko oraz podjęte przez Radę Miejską Konstancin-Jeziorna uchwały pragniemy wyrazić jednoznaczną wolę usunięcia pylonu – czytamy w piśmie skierowanym do Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy. – Ponieważ nasza inwestycja realizowana jest w oparciu o prawomocne pozwolenie na budowę, do czasu jej zakończenia nie możemy samowolnie zmieniać istotnych elementów budowlanych.

Prace związane z usunięciem pylonu mają rozpocząć się natychmiast po zakończeniu prac budowlanych restauracji i koniecznych odbiorach. Pełna treść pisma do pobrania http://www.konstancinjeziorna.pl/index. ... &menu_id=0
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

McDonald's w Konstancinie już otwarty!

Postautor: Majkel » pt wrz 05, 2014 8:47 pmMcDonald's w Konstancinie już otwarty!

Od południa czynna jest już restauracja McDonald's w Bielawie. Pomimo braku wcześniejszej informacji o otwarciu, w środku było dużo klientów. Restauracja jest czynna codziennie od 6 do 23.

Obrazek
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

McDonald's w Konstancinie

Postautor: Redakcja » śr lut 04, 2015 8:23 pm

Filip pisze:McDonald's ok, ale bez słupa reklamowego niszczącego krajobraz.

Jednak firma McDonald’s dotrzymuje słowa i dziś w godzinach rannych rozpoczął się demontaż wysokiego słupa reklamowego. Trzeba podkreślić, że zaangażowanie mieszkańców przy zbieraniu podpisów pod petycją do firmy McDonald’s przyniosło skutek https://www.youtube.com/watch?v=-dHRbmvnGaM

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Restauracje Puby Kluby i gastronomia w gminie Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość