Regulamin "FWG"

Forumowe Wyprzedaże Garażowe to miejsce na forum, w którym każdy z nas może sprzedać lub oddać rzecz, która jest mu zbędna lub niepotrzebna.

Moderator: GTW

Regulamin "FWG"

Postautor: stentonik » wt kwie 06, 2010 2:55 pm

1. "Forumowa Wyprzedaż Garażowa" to dział forum, na którym internauci/mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego informują Użytkowników forum o zamiarze sprzedania, oddania lub kupienia przedmiotów prywatnego użytku.

2. Dział służy jedynie do wymiany informacji o przeprowadzanych transakcjach oraz do informowania o zamiarze przeprowadzenia transakcji poza forum. Forum nie jest w tym przypadku giełdą ani platformą sprzedaży, więc nie może w świetle prawa być stroną w przypadku ewentualnych roszczeń.

3. Ideą działu jest umożliwienie Użytkownikom wymiany informacji na temat kupna/sprzedaży/wyprzedaży/wymiany/oddania drobnych przedmiotów prywatnego użytku, płyt, książek, rzeczy używanych etc. "Zapewne każdy z Was chomikuje stare płyty które szkoda wyrzucić , dziecko wyrosło z roweru, albo pies ze smyczy, od miesięcy trzymacie nietrafiony prezent od teściowej a żona nie pozwala go wyrzucić... Smile To miejsce będzie doskonałe aby pozbyć się takich przedmiotów jak również trafić i kupić coś dla siebie".

4. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo do kasowania wątków, które rażąco będą odbiegać od idei działu.

5. Wątki dotyczące sprzedaży nieruchomości, oraz takie, które będą nasuwać podejrzenie o handlowanie, będą natychmiast usuwane.

6. Aby zapewnić czytelność i aktualność działu, każdy wątek zostanie usunięty po 30 dniach wraz z komentarzami.

7. Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za zachowania Użytkowników w ramach "Forumowej Wyprzedaży Garażowej", jak również nie ponoszą odpowiedzialności za następstwa działań podjętych przez Użytkowników w ramach skorzystania z informacji zawartych w wątkach działu.

8. Administratorzy forum nie ponoszą odpowiedzialności za jakość, bezpieczeństwo lub legalność Towarów sprzedawanych w ramach zamieszczonych informacji, prawdziwość i rzetelność informacji podawanych przez Użytkowników, zdolność Użytkowników do ich sprzedaży oraz wypłacalność Użytkowników składających oferty kupna.

9. Niniejszy regulamin może ulec zmianom. Zamieszczenie informacji w dziale "Forumowa Wyprzedaż Garażowa" jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Wróć do Forumowa Wyprzedaż Garażowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości