Audycje Radia Flash Piaseczno

Podforum Radio Flash Piaseczno internetowa stacja radiowa stworzona z myślą o mieszkańcach powiatu piaseczyńskiego.

Moderatorzy: Radio Flash, GTW

Audycje Radia Flash Piaseczno

Postautor: Radio Flash » pn kwie 12, 2010 8:51 am

Na stronie http://www.radioflash.pl jest aktualna ramówka RFP.
Poniżej znajduje się lista audycji i programów Radia Flash Piaseczno (alfabetycznie):

AutoMagazyn
Magazyn motoryzacyjny, w którym prezentowane są najważniejsze wydarzenia ze świata motoryzacji,porady dotyczące bezpiecznej jazdy, informacje dzięki którym każdy uczestnik ruchu drogowego - tak zmotoryzowany, jak i pieszy - będzie czuł się bezpieczniej i pewniej na ulicy, a uczestniczenie w ruchu drogowym stanie się znacznie przyjemniejsze. Do tego wszystkiego dochodzą również prezentacji nowych modeli samochodów, wraz z ich fachowym opisem.
premiera: piątek 14:00-15:00
powtórka: poniedziałek 21:00-22:00 i środa 15:00-16:00

Barock Cafe
Potężna porcja rocka. W każdym wydaniu i w każdej odmianie. Od zupełnie lekkiego, łatwego i przyjemnego po ciężki, mocny i bardzo energetyczny. Każdy kto choć raz na poważnie podszedł do tej muzyki, nie przejdzie obojętnie i na pewno odwiedzi Barock Cafe.
premiera: wtorek 19:00-21:00
powtórka: środa 13:00-15:00

Chillout Room
Duża dawka muzyki do słuchania i relaksu. Wolny house, lounge, ambient, nu jazz, elektro-jazz, jazztronica, phusion, trip-hop, down tempo… Wymieniać można długo i namiętnie.
Zapraszamy do radiowego pokoju o dźwięcznej nazwie Chillout Room, gdzie będziecie mogli odpocząć, ale też i zabawić się przy relaksującej muzyce.
premiera: sobota 23:00-2:00
powtórka: niedziela: 18:00-21:00

Małe Radio
Blok muzyczny z utworami dla dzieci. Największe przeboje jakie do tej pory można było usłyszeć wyłącznie w telewizyjnych kanałach bajkowych są teraz dostępne w Radiu Flash Piaseczno. Godziny emisji zostały tak dobrane, aby rozbudzać małych słuchaczy i towarzyszyć im przy porannych zabawach.
premiera: sobota 8:00-10:00
powtórka: niedziela 8:00-10:00

Pe-en-żet (Piaseczno na żywo)
Koncertowy blok muzyczny, w trakcie którego prezentujemy koncerty największych polskich i zagranicznych wykonawców. Koncerty, króte utkwiły w pamięci fanów, do których chętnie wracają wspomnieniami. Czasem są to godzinne występy, a czasem trwają ponad dwie godziny. Prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki granej na żywo.
premiera: wtorek od 22:00
powtórka: niedziela od 22:00

Radio Obywatelskie
Trójka wspaniałych. Mieszkańcy Gminy Piaseczno. Członkowie Piaseczyńskiej Grupy Obywatelskiej, którzy swoje chęci przekazywania innym idei społeczeństwa obywatelskiego przenieśli również na płaszczyznę dźwiękową. Zapraszają do studia ludzi, którym zależy na integrowaniu lokalnych społeczności i bezinteresownej pracy na ich rzecz, przedstawicieli samorządów, stowarzyszeń, organizacji itp.
premiera: piątek 13:00-14:00
powtórka: sobota 13:00-14:00 i niedziela 13:00-14:00

Radiowe LO - Lista Osobista
Gramy Wasze ulubione utwory na naszej antenie.
Twórzcie swoje playlisty w liczbie co najmniej 30 (to absolutne minimum) i wysyłajcie je do nas na adres LO@radioflash.pl, a potem tylko czekajcie na kontakt z naszej strony. Będziemy prezentować Wasze listy i zapraszać Was do studia. To Wy, pod przewodnictwem Adama "Adamskiego" Mullera, będziecie o nich opowiadać.
premiera: piątek 19:00-23:00
powtórka: sobota 19:00-23:00

Tygodniówka - zawieszona na czas wakacji
Przegląd wydarzeń z terenu powiatu piaseczyńskiego i najbliższych terenów. Polityka, samorząd, kultura, sport, rozmowy, wywiady, komentarze. Wszystko zebrane jako podsumowanie mijającego tygodnia i zapowiedź zbliżającego się.
premiera: piątek 10:00-12:00
powtórka: sobota 10:00-12:00
Radio Flash Piaseczno

gg: 21225680
antena@radioflash.pl
Awatar użytkownika
Radio Flash
 
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 18, 2009 9:07 pm
Lokalizacja: powiat piaseczyński

Nowe audycje na antenie Radia Flash Piaseczno

Postautor: Radio Flash » śr mar 16, 2011 10:51 pm

Dromader
mail: dromader@radioflash.pl
Uzależnienia to problem dotykający coraz więcej osób. Uzależnić można się nie tylko od narkotyków czy alkoholu. Do takich problemów można także zaliczyć seks, internet, zakupy, jedzenie itp. O uzależnieniach, ale też o ludziach którzy wychodzą z tego problemu jest ta audycja. Tworzymy ją we współpracy z NZOZ Ośrodkiem Detoksykacyjno-Terapeutycznym Dromader z Piaseczna przy ul. świętojańskiej 4.
premiera: czwartek o 20:00
powtórka: sobota o 18:00 i poniedziałek o 20:00


Gry.TV
mail: gry.tv@radioflash.pl
Grasz w gry? Oglądasz filmy? Czytasz komiksy? Gry.TV to miejsce dla ciebie. Tu znajdziesz najświeższe newsy z świata gier, filmów i komiksów. To wszystko z miłym akompaniamentem dobrej muzyki.
premiera: środa o 18:00
powtórka: czwartek o 19:00 i sobota o 17:00


Hangar 18
mail: hangar18@radioflash.pl
Audycja dla miłośników ciężkiego brzmienia. £ukasz Wieczorek eksploruje wszelkie rejony muzyki ciężkiej - heavy, thrash czy death metal, zahaczając także miejscami o hard rock, punk, hardcore i progresję. Błyskotliwe komentarze, opinie, nowości, starocie, perły z lamusa, (wywiady), kącik coverowy - wszystko to znajdziecie w Hangarze 18.
premiera: wtorek o 19:00
powtórka: środa o 13:00 i niedziela o 16:00


Hip Hop Hour
mail: hiphophour@radioflash.pl
Audycja w całości poświęcona muzyce hip-hop/rap w Stanach Zjednoczonych. Autor postara się przybliżyć słuchaczom początki tego gatunku muzyki, a także jego późniejszy rozwój. Zagłębi się w dźwięki kawałków tzw. Old School’u końca lat 80-tych (Kool G Rap, Eric B. & Rakim, Jungle Brothers, Boogie Down Productions). W dużej mierze będzie się skupiać na zespołach i solowych wykonawcach tworzących od lat 90-tych (Busta Rhymes, Wu Tang Clan, A Tribe Called Quest, Boot Camp Clik). Nie zabraknie także współczesnej twórczości wspomnianych wcześniej twórców tego gatunku muzyki.
premiera: czwartek o 21:00
powtórka: piątek o 15:00 i niedziela o 15:00


Muzyczne Laboratorium
mail: laboratorium@radioflash.pl
Muzyczne Laboratorium to miejsce eksperymentów, w którym słowo ściera się z muzyką. Zaprasza na muzyczno-słowne wycieczki w znane i nieznane strony - tutaj usłyszysz Kult obok Wojtka Bellona, TSA przy Magdzie Umer czy Nicka Cave'a i Toma Waitsa obok Jaromira Nohavicy. W tej audycji prezentujemy "piosenki z treścią", w którą warto się wsłuchać. żeby lepiej zrozumieć...
premiera: niedziela o 19:00
powtórka: poniedziałek 21:00 i wtorek o 13:00


Muzyczny blok dla dzieci
Blok muzyczny z utworami dla dzieci. Największe przeboje jakie do tej pory można było usłyszeć wyłącznie w telewizyjnych kanałach bajkowych są teraz dostępne w Radiu Flash Piaseczno. Godziny emisji zostały tak dobrane, aby rozbudzać małych słuchaczy i towarzyszyć im przy porannych zabawach.
premiera: sobota o 8:00
powtórka: niedziela o 8:00


Progresywny Wieczór
Audycja mająca na celu pokazanie jak wiele działo się w świecie muzyki – głównie rockowej, jazzowej i metalowej - w latach 60`, 70`, 80`. Chciałbym zaprezentować ogromne ilości genialnych kapel, którym nigdy nie było dane wybić się spod ziemi – chociaż po płyty klasyków także będę sięgał. Nie tylko Miles Davis, Pink Floyd czy Led Zeppelin grali na najwyższym poziomie – obok były całe rzesze wybitnych, teraz już zapomnianych muzyków. Tego trzeba posłuchać.
premiera: środa o 19:00
powtórka: czwartek o 13:00 i niedziela o 19:00


Przedszkole Kidi
mail: przedszkole@kidi.com.pl
Audycja produkowana w Przedszkolu Kidi w Ustanowie. Kierowana jest głównie do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców i opiekunów. W trakcie każdej audycji są zabawy dla dzieci, piosenki śpiewane przez przedszkolaków i nauka języka angielskiego.
premiera: sobota o 9:00
powtórka: niedziela o 9:00


Południe Radia Flash
mail: antena@radioflash.pl
Program informacyjno-muzyczny, w którym prowadzący przedstawiają wiadomości z terenu powiatu piaseczyńskiego. Mówią o tym, co się wydarzyło, co będzie się działo w nadchodzącym tygodniu. Do tego kronika policyjna, wiadomości kulturalne, a także goście. Podawane informacje prowadzący często podsumowują komentarzem. Dzięki temu, że ich zdania często się różnią - ich rozmowy są interesujące i zaczepnie ciekawe.
premiera: piątek o 10:00
powtórka: sobota o 10:00 i niedziela o 10:00


Radiowe LO - Lista Osobista
mail: lista@radioflash.pl
Gramy Wasze ulubione utwory na naszej antenie. Twórzcie swoje playlisty i wysyłajcie je do nas, a potem tylko czekajcie na kontakt z naszej strony. Będziemy prezentować Wasze listy i zapraszać Was do studia. To Wy, pod przewodnictwem Adama "Adamskiego" Mullera, będziecie o nich opowiadać.
premiera: piątek o 19:00
powtórka: sobota o 19:00 i poniedziałek o 15:00
Radio Flash Piaseczno

gg: 21225680
antena@radioflash.pl
Awatar użytkownika
Radio Flash
 
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 18, 2009 9:07 pm
Lokalizacja: powiat piaseczyński


Wróć do RADIO FLASH PIASECZNO

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron