Street Foto - Wiele twarzy Warszawy bezpłatne warsztaty foto

Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego z aparatem w plenerze.

Moderator: GTW

Street Foto - Wiele twarzy Warszawy bezpłatne warsztaty foto

Postautor: michal_g » wt lip 01, 2014 9:51 pm

Obrazek

Okręg Warszawski ZPAF organizuje bezpłatne trzymiesięczne warsztaty fotograficzne „Street Foto - Wiele twarzy Warszawy”. Decyduje kolejność zgłoszeń. - Zapraszamy do udziału w bezpłatnych trzymiesięcznych warsztatach „Street Foto - Wiele twarzy Warszawy" organizowanych przez Okręg Warszawski ZPAF. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 30 - 55 lat - informuje Związek Polskich Artystów Fotografików.

Zajęcia będą się odbywać w Starej Galerii ZPAF przy Placu Zamkowym 8, w godzinach wieczornych (ok. 18.00 – 21.00), a także w weekendy. Wykładowcami warsztatów będą: Hanna Anderman-Musiał, Damian Chrobak, Jagna Olejnikowska, Jolanta Rycerska oraz Andrzej Zygmuntowicz.

W ramach warsztatów na uczestników czekają wykłady i zajęcia (teoria i praktyka), a także praca nad wystawą fotograficzną. - (…) uczestnicy fotografować będą miasto, jego wielokulturowość, otwartość na ludzi, na zmiany, miasto z tradycjami, jednocześnie nowoczesne i dynamiczne – czytamy w opisie warsztatów.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: biuro@zpaf.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz kontakt mailowy i telefoniczny.

http://www.zpaf.pl
Awatar użytkownika
michal_g
 
Posty: 305
Rejestracja: pt lut 19, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wróć do Spotkania z aparatem w plenerze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość