Strona 1 z 1

WARSZAWSKI MARATON FOTOGRAFICZNY

Post: wt mar 20, 2018 8:14 pm
autor: Martin
Obrazek

Ruszyła pierwsza odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego, który odbędzie się 5 maja 2018 r. Uczestnicy będą mieli 12 godzin na wykonanie 12 różnych zadań fotograficznych. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

W dniu maratonu, uczestnicy meldują się w wyznaczonym punkcie startowym z dokumentem tożsamości, potwierdzając tym samym swój udział w konkursie. Tu otrzymają numery startowe. W trakcie trwania maratonu stawiają się na trzech „punktach zbiorczych”; na każdym otrzymają po 4 tematy. Wykonanie wszystkich 12 zadań musi nastąpić od godziny 10:00 do 22:00.

I Warszawski Maraton Fotograficzny rozpocznie się 5 maja (sobota), o godzinie 9:00 w Pałacu Kultury i Nauki, przy ul. Plac Defilad 1 w Warszawie. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy miłośnik fotografii, z racji ograniczonej liczby miejsc konieczna jest jednak rejestracja, której można dokonać do 15 kwietnia 2018 roku na stronie internetowej wydarzenia https://warszawskimaratonfotograficzny.evenea.pl Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 60 zł.

Przed wzięciem udziału w imprezie zapoznajcie się z regulaminem: https://evenea.pl//file/user/event_file ... e88823.pdf