Pikieta w Obronie Życia w Piasecznie

Informujemy tutaj o kolejnych - organizowanych spotkaniach mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, gminy: Piaseczno, Góra Kalwaria, Lesznowola, Konstancin-Jeziorna, Prażmów i Tarczyn. Jeżeli, ktoś z Was chce spotkać się z innymi, to możecie również sami proponować tutaj terminy i miejsca spotkań. Odejdźmy od komputerów i spotkajmy się w realnym świecie. Realne Piaseczno jest piękniejsze od tego w wirtualnym świecie na forum. Zapraszamy mieszkańców na integracyjne spotkania. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu mieszkańców! :)

Moderator: GTW

Pikieta w Obronie Życia w Piasecznie

Postautor: Ziemia Piaseczyńska » wt kwie 07, 2015 8:20 pm

Obrazek

We współczesnej Polsce coraz większą popularnością cieszy się liberalny styl życia objawiający się brakiem odpowiedzialności i stałości w podejmowanych decyzjach. Ten degenerujący rak, który przyszedł do nas z Zachodu zbiera krwawe żniwo wśród młodych Polaków, a w szczególności wśród tych, których morduje się w gabinetach lekarskich, często w krajach sąsiednich.

Aborcja jest coraz poważniejszym problemem dla naszego Narodu i Europy, ponieważ w jej wyniku miliony Europejczyków jest zabijanych w okrutny sposób, a na ich miejsce nieustannie przybywają kolejni kolorowi imigranci, którzy wielokrotnie pokazali do czego są zdolni w imię zdominowania Europy.

Podobnie rzecz się ma z głośną w ostatnim czasie metodą in vitro. Jest to kolejny element budowania inżynierii genetycznej, w której tworzy się utopijne społeczeństwo bez chorych, którzy morduje się przed narodzinami, a także bez starych, wśród których promuje się eutanazje. Człowiek nie może zastępować Boga i kreować nowe życie, robiąc to na dodatek nieudolnie.

Nam te metody kojarzą się jednoznacznie z państwem totalitarnym Adolfa Hitlera, który... jako pierwszy 9 marca 1943 roku zalegalizował aborcje na terenie okupowanej Polski!

Chcemy wyrazić swoje poparcie dla obrony życia ludzkiego, które jest niepodważalną wartością, a także nazwać po imieniu metody mordowania naszego Narodu jakimi są aborcja, eutanazja oraz in vitro. Przyjdź i razem z nami opowiedz się za cywilizacją życia!

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/647819868694332/
Ziemia Piaseczyńska
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 12, 2015 9:28 pm

Pikieta w Obronie Życia w Piasecznie

Postautor: Kacperek » ndz kwie 12, 2015 11:48 am

Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński


Wróć do Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron