Strona 1 z 2

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno

Post: śr kwie 02, 2014 8:49 pm
autor: Redakcja
Obrazek

UMKS Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Piaseczno na kwietniowe mecze ligowe drużyn piłki nożnej trenujących w UMKS Piaseczno, roczników od 2004 roku do seniorów. Mecze rozgrywane są ma Stadionie Miejskim przy ul. 1-go Maja oraz na boisku ORLIK przy LO przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Kalendarz rozgrywek zaprezentowany jest na plakacie obok. Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania!

Mecze piłki nożnej w maju

Post: ndz maja 11, 2014 8:46 pm
autor: Redakcja
Obrazek

UMKS Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Piaseczno na majowe mecze ligowe drużyn piłki nożnej trenujących w UMKS Piaseczno, roczników od 2004 roku do seniorów. Mecze rozgrywane są ma Stadionie Miejskim przy ul. 1-go Maja oraz na boisku ORLIK przy LO przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Kalendarz rozgrywek zaprezentowany jest na plakacie obok. Serdecznie zachęcamy do wspólnego kibicowania!

Post: pn maja 12, 2014 8:02 am
autor: robert1987
Gdyby nie było to tak daleko to chętnie bym wpadł i was obejrzał

Terminy meczy UMKS Piaseczno / Czerwiec 2014

Post: sob cze 07, 2014 12:42 pm
autor: Redakcja
Terminy meczy UMKS Piaseczno / Czerwiec 2014

Obrazek

Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem spotkań drużyn piaseczyńskiego Uczniowskiego Młodzieżowy Klubu Sportowego Piaseczno zaplanowanych na miesiąc czerwiec. Zachęcamy też do uczestnictwa w spotkaniach zarówno drużyn młodzieżowych jak i drużyny seniorów walczących o awans do Ligi Okręgowej piłki nożnej mężczyzn. Tabela ligi okręgowej: http://www.90minut.pl/liga/0/liga6935.html

Mecz charytatywny UMKS Piaseczno - FC Lesznowola

Post: śr cze 25, 2014 9:57 pm
autor: Redakcja

Mecze ligowe MKS Piaseczno

Post: czw sie 28, 2014 8:14 pm
autor: Redakcja
Kibiców piłki nożnej zapraszamy na mecze ligowe MKS Piaseczno (wszystkich drużyn), rozgrywane na stadionie miejskim przy ul. 1-go Maja 16 w Piasecznie. Dokładny terminarz spotkań w sierpniu i we wrześniu prezentujemy na plakacie:

Obrazek

Mecze piłki nożnej UMKS Piaseczno

Post: sob paź 11, 2014 3:35 pm
autor: Redakcja
Terminarz rozgrywek ligowych MKS Piaseczno

Obrazek

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno

Post: śr mar 18, 2015 10:14 pm
autor: Redakcja

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno w sierpniu i wrześniu 2015

Post: pt sie 21, 2015 9:17 pm
autor: Redakcja

MKS Piaseczno na drodze do trzeciej ligi

Post: pt wrz 18, 2015 7:02 pm
autor: Beata
Obrazek

MKS Piaseczno rozgrywa bardzo dobrą rundę w lidze okręgowej, licząc na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W tym roku klub rzeczywiście ma dobrą passę, i to nie tylko sportową – nie dość, że wsparcia finansowego udzieliła mu gmina, to jeszcze swą pomoc w zakresie szkolenia zaoferował były reprezentant Polski, mieszkaniec pobliskiego Żabieńca, Dariusz Dziekanowski.

Podczas czerwcowej sesji rady miejskiej burmistrz Zdzisław Lis dość nieoczekiwanie zadeklarował, że gmina Piaseczno zasługuje na drużynę piłkarską grającą w drugiej lidze. W ślad za deklaracją, podczas tej samej sesji, została podjęta uchwała o dofinansowaniu klubu MKS Piaseczno kwotą 55 tys. zł z budżetu gminy. Cały budżet seniorskiej drużyny MKS-u na ten sezon ma wynieść 110 tys. zł. Drugie 55 tys. zł ma pochodzić od sponsorów.

Cel: awans do trzeciej ligi

- Bardzo się cieszę, że pan burmistrz stawia tak ambitne cele, mówiąc o II lidze piłki nożnej w Piasecznie, ale w chwili obecnej plany klubu, biorąc pod uwagę związane z tym koszty, ograniczają się do III ligi – mówi Artur Maicki, gminny radny, członek klubu MKS Piaseczno. - Cały czas rozmawialiśmy o trzeciej lidze. Od jakiegoś czasu Komisja i Rada Sportu pracują nad strategią sportu, uwzględniającą różne dyscypliny, w tym również te priorytetowe. MKS opracował wewnętrzną strategię dla męskiej piłki seniorskiej w Piasecznie. Strategia ta zakłada awans naszego klubu do trzeciej ligi w roku 2018. W tym sezonie chcemy awansować do czwartej ligi. W tej strategii zostało zawarte także wsparcie dla klubu ze strony gminy. Podczas sesji radni przeznaczyli na ten cel 55 tys. zł, środki zostały uruchomione na zasadzie konkursu na rozwój i szkolenie seniorów.

Jeśli w przyszłym roku MKS awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej, budżet ma oscylować w granicach 120 tys. zł. Przy awansie do III ligi założono, że powinien on wynosić już 240 tys. zł. - Tak naprawdę bardzo trudno jest z dzisiejszej perspektywy odkładnie określić budżet drużyny seniorów grających w III lidze, m.in. ze względu na planowaną reformę rozgrywek - zaznacza Artur Maicki. - Jednakże w chwili obecnej budżet roczny klubów grających w III lidze można oszacować na ok. 400 tys. zł, z czego minimum 50 proc. powinno pochodzić od sponsorów lub ze środków wypracowanych przez klub. Tak to funkcjonuje w innych mazowieckich klubach, grających w III i wyższych ligach.

Do klubu dołączy Dariusz Dziekanowski

W drugiej połowie września w klubie ma się odbyć walne, podczas którego zostanie postawiony wniosek, aby do zarządu MKS-u Piaseczno wszedł Dariusz Dziekanowski – były piłkarz, reprezentant Polski, trener, od trzech lat mieszkający w pobliskim Żabieńcu. - Chciałbym skupić się przede wszystkim na szkoleniu – mówi Dariusz Dziekanowski. - Myślę, że mogę zaproponować kilka ciekawych rozwiązań. W klubie ostatnio dzieje się wiele dobrego, a ja dysponuję wolnym czasem. Skontaktowałem się z zarządem i ustaliliśmy, że moglibyśmy wspólnie coś zbudować, ulepszyć, jednym słowem zrobić coś pozytywnego. Jeśli moje doświadczenie i wiedza pozwolą na zrobienie postępu w sprawach szkoleniowych czy pomogą w pozyskaniu sponsora, wszyscy będziemy zadowoleni. Oczywiście będę pracował w klubie społecznie.

Ruszyły zajęcia dla przedszkolaków

- Liczymy, że Darek Dziekanowski pomoże nam przyciągnąć do klubu sponsorów – nie ukrywa Jacek Krupnik, prezes zarządu MKS-u. - Pan Darek od lat czynnie związany jest z piłką nożną. Jest znany zarówno w środowisku piłkarskim, jak i biznesowym.
Drużyna seniorów MKS-u Piaseczno liczy obecnie 58 zawodników. Grają oni na trzech szczeblach rozgrywkowych: w lidze okręgowej, A-klasie i Juniorze Starszym. Piłkarze to w 90 proc. wychowankowie klubu, kilku z nich występuje już w reprezentacjach młodzieżowych Mazowsza. - Staramy się maksymalnie wykorzystywać potencjał wychowanków – mówi Jacek Krupnik. - Niemniej jednak, jeśli ktoś się nimi zainteresuje, nie utrudniamy im przechodzenia do silniejszych klubów bo tylko tam mogą się dalej rozwijać.

MKS zaczął budować w Piasecznie także akademię piłkarską, obejmującą uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Jeśli projekt się powiedzie, dzieci będą mogły grać w piłkę na stadionie w dzień, podczas lekcji wf-u. Ma to także tę zaletę, że przed godziną 16 boiska mają niewielkie obłożenie. Innym pomysłem jest organizowanie zajęć piłkarskich dla 4-latków w ramach projektu „Futbol Piaseczno”. Pierwsze zajęcia odbyły się w ubiegłą sobotę i cieszyły się sporym zainteresowaniem. - To doskonała propozycja – uważa Dariusz Dziekanowski. - Dzieci poprzez zabawę z piłką, oswajają się z nią.

Tomasz Wojciuk http://www.kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=15696

MKS Piaseczno vs Sparta Jazgarzew

Post: pn lis 23, 2015 8:50 pm
autor: Redakcja
Obrazek

28 listopada 2015 roku zapraszamy na finał Okręgowego Pucharu Polski: drużyna MKS Piaseczno zagra ze Spartą Jazgarzew
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... aru-polski

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno

Post: wt mar 29, 2016 6:05 pm
autor: Filip
Obrazek

Derby gminy Piaseczno w lidze okręgowej!

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno

Post: ndz lip 31, 2016 7:29 pm
autor: Redakcja

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno

Post: wt paź 24, 2017 1:06 pm
autor: Redakcja
Obrazek

28 października 2017 roku odbędzie się mecz piłki nożnej MKS Piaseczno - Sparta Jazgarzew
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... -jazgarzew

Mecze piłki nożnej MKS Piaseczno

Post: śr kwie 04, 2018 6:46 pm
autor: Redakcja
Obrazek

7 kwietnia 2018 roku w Piasecznie odbędzie się mecz IV ligi seniorów podczas którego zagrają MKS Piaseczno i Mszczonowianka Mszczonów
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... -mszczonow