Strona 1 z 1

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Post: wt sie 14, 2018 11:33 am
autor: dzessie
Możecie polecić jakieś szkolenia związane z ochroną danych osobowych (kwestie RODO oraz konieczność wdrożenia ich w instytucji w której operuje się danymi różnych osób).

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Post: czw sie 16, 2018 7:49 am
autor: pelek
Organizowaniem szkoleń, warsztatów z tego zakresu organizują się zwykle firmy szkoleniowe, które mają know-how oraz przygotowane miejsca, sale szkoleniowe do tego typu rzeczy.
W Piasecznie to raczej trudno będzie znaleźć, najbliższej w Warszawie. Tam masz co najmniej kilka dużych firm szkoleniowych specjalizujących się w określonych branżach.

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Post: pt cze 14, 2019 9:25 am
autor: Damian89
Jeżeli szukasz dobrych szkoleń to sprawdź ofertę firmy szkoleniowej GenWhy - https://genwhy.pl/szkolenia-warszawa/. Firma posiada bogatą ofertę szkoleń, doświadczoną kadrę trenerów oraz różne metody szkoleniowe. Miałem okazję uczestniczyć w jednym ze szkoleń i mogę powiedzieć, że szkolenia są prowadzone w sposób ciekawy z wykorzystaniem symulacyjnych gier szkoleniowych. Szkolenia składa się z 2 części teoretycznej (krótki wykład) i praktycznej (ćwiczenia, forma warsztatów). Uważam, że decydując się na szkolenia prowadzone przez tą firmę będziesz w 100% zadowolony.