Metro w Warszawie tylko do godz. 22

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Warszawie, oraz o tym co wydarzyć się może. Warto wiedzieć, co dzieje się w pobliskiej Warszawie. Kulturalna Stolica! Rozrywka w Warszawie. Sprawy mieszkańców Warszawy.

Moderator: GTW

Metro w Warszawie tylko do godz. 22

Postautor: Filip » śr lip 26, 2017 5:45 pm

Metro Warszawskie rozpoczyna prace związaną z systemem sterowania oraz kontrolą dyspozytorską. Chodzi o to, aby w przyszłości usprawnić kursowanie kolei podziemnej. Testy wymagają jednak czasu, którego zazwyczaj nie ma. W tygodniu wszystko jest zaplanowane co do minuty. W związku z tym prace będą prowadzane wieczorami. Od niedzieli 30 lipca, I linia metra będzie zamykana po godz. 22. Ostatni pociąg wyjedzie z Kabat i Młocin o godz. 22.15. Później metro zostanie zamknięte, aż do rana.

Prace będą trwały do czwartku, 3 sierpnia. W tym czasie, po godz. 22 uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa ZM1 oraz tramwaj 75.

Trasa autobusu ZM1 (będzie też zatrzymywał się na przystankach: Metro Kabaty 01, Metro Natolin 03, Metro Imielin 03 i 04, które do tej pory były nieczynne)
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Sacharowa – Żeromskiego – Słowackiego – pl. Wilsona – Mickiewicza – Andersa – pl. Bankowy - Marszałkowska – pl. Konstytucji – Waryńskiego – al. Armii Ludowej - al. Niepodległości – pętla autobusowa METRO WILANOWSKA – al. Wilanowska (POWRÓT: al. Wilanowska – Puławska – Woronicza – al. Niepodległości) – Rolna - al. Harcerzy Rzeczypospolitej – al. KEN – OS. KABATY.

Trasa tramwaju 75
METRO MARYMONT – Słowackiego – pl. Wilsona – Mickiewicza – Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – pl. Unii Lubelskiej - Puławska – METRO WILANOWSKA. http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Wróć do Warszawa: wydarzenia, informacje i rozrywka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron