Strona 1 z 1

Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Post: czw lip 22, 2010 10:07 am
autor: qboos
Witam,

Czy ktos z mieszkancow/ budujacych ma cos takiego, lub tez dostal zgode na budowe takiej oczyszczalni? Gmina piaseczno patrzy na to nieprzychylnie podobno, jedne artykulu prawne mowia ze mozna inne ze nie, na pozwoleniu na budowe jest warunek na postawienie szamba i nakaz rozbiorki po wybudowaniu oczyszczalni - i tu znowu rozni ludzie si epowoluja na rozne paragrafy, ale jak narazie to tylko teoria stad tez moje pytanie czy ktos faktycznie zmierzyl sie juz z tym problemem czy ja bede pierwszy :).

Pozdrawiam!

Re: Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Post: wt mar 27, 2012 12:10 pm
autor: lgbx01
Witam bardzo serdecznie!

Jestem tu "nowy" i w Złotokłosie też za chwilę będę nowy. :)
Trochę czasu minęło od Twojego wpisu, ale ciekawi mnie czy uporałeś się z tym problemem? Ja w przypadku problemów zamierzam trochę powalczyć, bo nie mam zamiaru pakować kasy w szambiarę. Z kolei termin oddania kanalizacji do użytku nie wygląda ciekawie, więc przydomowa oczyszczalnia jest jak najbardziej na miejscu.

Daj znać proszę jak Ci poszło? Twoje doświadczenia pozwolą mi uniknąć wyważania otwartych drzwi.

Pozdrowienia
Leszek

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Post: śr lut 17, 2016 7:28 pm
autor: lolek112
Gdybyś potrzebował zamontować przydomowe oczyszczalnie ścieków to możesz spróbować odezwać się bezpośrednio do dystrybutora, ja tak zrobiłem to zrobili wszystko za mnie :)

Tutaj masz link do oczyszczalni którą ja mam http://www.ekohouse-oczyszczalnie.pl/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/vh4l-vh12l-light-1-15-osob.html

Re: Przydomowa oczyszczalnia sciekow w Henryków Urocze

Post: śr gru 18, 2019 8:11 pm
autor: arek112