Strona 1 z 1

Pedofil pojawił się w Złotokłosie

Post: śr kwie 05, 2017 5:15 pm
autor: Kacperek
Obrazek

– W naszej okolicy pojawił się pedofil ! – alarmują mieszkańcy Złotokłosu. – W zeszłym tygodniu nagabywał dziewczynkę w okolicach cmentarza w Złotokłosie/Marylce.

– Mężczyzna znany jest policji – mówi sołtys i radna Anna Kostyrka. – Jest mieszkańcem sąsiedniej gminy. Tam nagabywał dziewczynkę proponując jej czynności seksualne. Teraz przeniósł się na nasz teren. Sprawę zgłosiliśmy dzielnicowemu.
Z relacji mieszkańców wynika, że mężczyzna zatrzymał się przy cmentarzu, początkowo pytał dziewczynkę o drogę, a później zaproponował podwiezienie. Ta nie skorzystała z propozycji i uciekła.

– Tym razem nie zrobił niczego niezgodnego z prawem, ale ze względu na przeszłość tego człowieka mieszkańcy czują się zaniepokojeni – mówi Anna Kostyrka.

Policja w tej chwili nie chce zdradzać szczegółów sprawy, ale potwierdza, że napłynęło zgłoszenie i zostało wszczęte postępowanie.

– Warto uczulić dzieci, by nie ufały obcym i nie korzystały z propozycji podwózki do domu czy szkoły – sygnalizuje radna Anna Kostyrka. http://piasecznonews.pl/strach-przed-pedofilem/