Strona 1 z 1

Ile kosztuje ślub i wesele?

Post: ndz wrz 23, 2018 10:53 am
autor: dzessie
Jakie są koszta związane z organizacją ślubu i wesela? Mam na myśli całokształt kosztów. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

Ile kosztuje ślub i wesele?

Post: pn wrz 24, 2018 9:24 am
autor: pelek
Gdyby tak podsumować koszta związane z obrączkami, kościołem, strojem (garniturem + suknią ślubną), kosztami związanymi z salą weselną, poprawinami, samochodem, zaproszeniami to może wyjść nawet kilkadziesiąt tys zł.

Zależy też jaki będzie koszt tależyka, bo ten oscylować może w granicach od 100 do nawet 200 zł.
Proponuję popsrawdzać sobie na forach czy blogach osób które opisywały w sposób wyczerpujący tą tematykę.

Re: Ile kosztuje ślub i wesele?

Post: pn lut 22, 2021 5:34 pm
autor: migotka
Przez ostatnie lata wiele się zmieniło w tej branży. Mamy o wiele więcej możliwości niż kiedykolwiek więc jest się z czego cieszyć. Trochę trudno powiedzieć ile będzie kosztowało potencjalnie wesele nie znając takich danych jak lokalizacja czy ilość gości. Każdy z nas ma trochę inną definicję tego czym będzie wesele marzeń. Z doświadczenia wiem jedno, organizowanie jakichś wielkich imprez na kilkaset osób to jest przerost formy nad treścią. O wiele lepiej jest zaprosić swoją rodzinę i znajomych tak by zmieścić się w okolicy 100 osób. Pozwoli to przy okazji podnieść standard w jakim będzie urządzona całość. Na ten moment możemy zorganizować wesele praktycznie wszędzie. Bardzo popularnym wyborem jest wesele w górach zapewniające nie tylko wiele lokalnych smakołyków ale także piękne widoki. Zresztą zobaczcie sobie przykładowe zdjęcia, robią ogromne wrażenie :)