Konferencja Klaster Energii Kraina Jeziorki

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Konferencja Klaster Energii Kraina Jeziorki

Postautor: Redakcja » ndz wrz 17, 2017 7:34 pm

Obrazek

18 września 2017 roku zapraszamy na konferencję informacyjno-inauguracyjną poświęconą Klastrowi Energii Kraina Jeziorki która odbędzie się w budynku Starostwa Powiatowego w Piasecznie
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... piasecznie
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Dyżur przedstawiciela Klastra Energii Kraina Jeziorki

Postautor: Redakcja » śr lis 08, 2017 7:17 pm

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania utworzonego punktu informacyjnego naszej lokalnej inicjatywy zawiązanej na terenie powiatu piaseczyńskiego – Klastra Energii ,,Kraina Jeziorki”, w trakcie cotygodniowych dyżurów.

Dyżury będą odbywały się w poniedziałki od godziny 12:00 do 14:00, na parterze w małej sali konferencyjnej przy sali obsługi klientów w budynku Starostwa Powiatowego w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14.

Poprzez klaster chcemy mieć wpływ oraz decydujący głos w sprawach związanych z zabezpieczeniem potrzeb energetycznych naszego regionu. Dzięki tej inicjatywie będziemy wspólnie decydować o kierunkach rozwoju naszej energetyki, inwestycjach oraz kosztach energii na obszarze działania naszego Klastra. Działalność Klastra ma na celu wspieranie społeczności lokalnej, samorządu, przedsiębiorców i mieszkańców w dążeniu do stworzenia na obszarze Powiatu Piaseczyńskiego gospodarki niskoemisyjnej oraz zrównoważonej energii poprzez koordynację działań w zakresie poprawy efektywności energetycznej.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron