Strona 1 z 1

Przygotowanie do budowy domu

Post: pn mar 01, 2021 8:10 am
autor: Adat
Ciekawi mnie czy ktos z forumowiczów ostatnio się budowal?

W jaki sposób przygotowaliście sie do budowy domu?

Re: Przygotowanie do budowy domu

Post: pn mar 01, 2021 10:07 am
autor: dzessie
Pozwolenie na budowę, a żeby to otrzymać, potrzeba szereg innych dokumentów które musisz złożyć do pozwolenia. Kierownik budowy załatwia takie rzeczy, tylko oczywiście trzeba zapłacić, chyba ze się ma dużo czasu i można biegać po urzędach żeby sie prosić - działkę możecie sobie ogrodzić. Polecam kontakt z firmą, jeśli nie chcecie stawiać ogrodzenia na stałe https://clipper.pl W firmie jest opcja wypozyczenia ogrodzenia na budowę. Blaszak się przydaje na materiały, narzędzia i co tam tylko potrzebne na budowie.

Re: Przygotowanie do budowy domu

Post: wt maja 11, 2021 3:51 pm
autor: migotka
Faktem jest, że budowa domu to bardzo poważna inwestycja w naszą przyszłość. Musimy skupić się na jednym - szukaniu najlepszy rozwiązań jakie są aktualnie oferowane na rynku. Jedynie w ten sposób bedziemy mieli gwarancję braku rozczarowań w późniejszym czasie. Dotyczy to także wyboru samej ekipy budowlanej bo chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z czym wiążą się oszczędności w tym aspekcie. Warto także mieć rozeznanie w technologiach wykończenia samego wnętrza. Przez ostatnie lata wiele się pozmieniało w takich kwestiach jak chociażby podłogi. Od zawsze inwestorzy szukają produktu idealnego, zapewniającego niesamowity wygląd przy zachowaniu trwałości. Trudno nie zgodzić się, że w przypadku podłóg są to posadzki poliuretanowe łaczące w sobie obydwie te cechy. Więcej na ich temat dowiemy się z tego artykułu - https://www.jakposadzki.pl/oferta/posad ... iuretanowe Zauważcie jak często znajdziemy je w nowo pobudowanych domach.

Re: Przygotowanie do budowy domu

Post: pn maja 17, 2021 6:09 pm
autor: macierzanka
Budowa domu to spore wyzwanie,sporo spraw do załatwienia i sporo podjętych decyzji już na samym początku .Warto zastanowić się nad wyborem firmy od której kupimy drzwi czy okna.Poszukując okien nowoczesnych,zapewniających nam bezpieczeństwo i mniejsze zużycie energii,warto zajrzeć na Noweokna.W ich ofercie znajdziemy okna drewniane,aluminiowe,pcw i drewniano-aluminiowe https://noweokna.pl/okna/drew-alum
Na stronie internetowej prowadzony jest też blog,dzięki któremu znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczących tego zagadnienia.