Meble wypoczynkowe do salonu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: dzessie » śr sty 26, 2022 7:53 am

Czy narożnik w salonie do dobry pomysł czy lepsza sofa? salon dość duży, jest przestrzeń i nie wiem na co się zdecydować - poradzcie
Awatar użytkownika
dzessie

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: Kozaczek » śr sty 26, 2022 8:49 am

Jeśli salon służy także do wspólnego wypoczynku i ogladania tv to polecam narożnik, jeśli salon jest bardziej oficjalny to tylko sofy, ktore nie dają takiego komfortu wypoczynku ale za to są eleganckie i nadają klasy pomieszczeniu.

Musisz samodzielnie zastanowić sie jakie jest to pomieszczenie i jakie meble będą do niego lepiej pasowały. W końcu to Twoje mieszkanie i sam wiesz co będzie tutaj odpowiedniejsze. Zerknij sobie na przykład na narożnik w stylu nowojorskim na tej stronie.

Taki mebel na pewno będzie bardzo wygodny:
Obrazek
Kozaczek

Postautor: migotka » ndz lut 13, 2022 6:33 pm

Padły ciekawe propozycje odnośnie mebli wypoczynkowych. Jednak trzeba sobie zdać sprawę z jednego, nie tylko one się składają na wyposażenie naszego salonu. Trudno się nie zgodzić iż jest to miejsce w jakim spędzamy dużo wolnego czasu. Dlatego tak ważne jest by wybrać wysokiej jakości rozwiązania, które posłużą nam na długie lata. Bardzo popularne od zawsze są meble dębowe - https://meblekatmandu.pl/meble-debowe uważane za praktycznie niezniszczalne. Do tego ich wygląd jest ponadczasowy i uniwersalny.
migotka

Postautor: zuzia.gola » czw maja 05, 2022 1:17 pm

Modne są teraz wzory geometryczne na ścianę i właśnie na takie stawiam. Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię takie wzory i jeśli tylko mogę wykorzystać je na jakiejś ścianie, to się decyduję. Teraz na stronie https://www.sfmeble.pl/inspiration/geom ... -nie-tylko szukam inspiracji na ścianę w salonie.
zuzia.gola

Postautor: Samochooodwowa » czw sie 18, 2022 10:03 pm

Wybierając meble do salonu warto postawić na duży narożnik czy kanapę i fotele. To pomieszczenie, gdzie przebywa się całą rodziną więc musi być wygodnie. Fajne porady na temat urządzenia salonu znajdziecie tutaj - https://redrubin.pl/stworz-salon-swoich-marzen/ , przeczytajcie sobie ten artykuł. Warto wcześniej wszystko dokładnie zaplanować, żeby później nie żałować wyborów.
Samochooodwowa

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego