Strona 1 z 1

Atak maczetą i strzały w Wólce Kosowskiej

Post: śr sie 10, 2016 1:01 pm
autor: Ireneusz
Obrazek

Krwawy finał awantury w markecie. Do zdarzenia doszło w środę, wczesnym rankiem, w jednym ze sklepów w Wólce Kosowskiej. W wyniku awantury pomiędzy dwoma obcokrajowcami, jeden z nich zaatakował drugiego tasakiem kuchennym. Mężczyzna odniósł ciężkie rany. Na miejsce przyjechała policja, która próbowała obezwładnić niebezpiecznego mężczyznę.

W jednym z marketów w Wólce Kosowskiej pokłóciło się dwóch obcokrajowców, chińskiego pochodzenia. - Nie wiadomo jaka była przyczyna awantury. - mówi komisarz Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. 41-latek zaatakował tasakiem kuchennym 25-latka. Mężczyzna odniósł groźne grany, został przewieziony do szpitala.

Pracownik marketu wezwał na miejsce policję. Funkcjonariusze starali sie obezwładnić mężczyznę. - 41-latek był bardzo agresywny. Padły strzały ostrzegawcze, po czym mężczyzna odrzucił broń - mówi Sawicki.

Policja ustala okoliczności zdarzenia, na miejscu prowadzone są prace dochodzeniowo-śledcze. http://wawalove.pl/Atak-maczeta-i-strza ... iej-a23602

Awantura Chińczyków w Wólce Kosowskiej

Post: śr sie 10, 2016 1:28 pm
autor: Ireneusz
Obrazek

Dwóch Chińczyków pokłóciło się w Wólce Kosowskiej (woj. mazowieckie) w jednej z hal. Jak ustaliła policja, jeden z nich zaatakował drugiego tasakiem kuchennym. Poszkodowany trafił do szpitala, jest w ciężkim stanie. Informację na temat zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Po godzinie 5 nad ranem pomiędzy dwoma Chińczykami - 41-letnim i 35-letnim - w jednej z hal doszło do sprzeczki. Jak relacjonuje kom. Jarosław Sawicki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, w jej efekcie jeden z nich wyciągnął tasak kuchenny i zadał kilka ciosów 35-latkowi.

Strzały i zatrzymanie

Informację o zdarzeniu otrzymał oficer dyżurny. Wysłał na miejsce patrole. - Funkcjonariusze zastali dramatyczną sytuację. Jeden z nich był zmuszony do oddania dwóch strzałów ostrzegawczych - mówi kom. Sawicki. Dopiero to zatrzymało 41-letniego Chińczyka. Mężczyzna został zatrzymany, jest w areszcie w Piasecznie.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Ranny 35-latek trafił do szpitala. - Jego stan jest ciężki, ale stabilny. Jest w śpiączce farmakologicznej - tłumaczy oficer prasowy.

Funkcjonariusze zabezpieczają teren. Na miejscu pracuje prokurator. Mężczyzna nie usłyszał jeszcze zarzutów. http://kontakt24.tvn24.pl/sg/atakowal-t ... 08921.html