Studzienka na ulicy Szpitalnej

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: Kociambra » czw mar 13, 2014 6:05 pm

Ładna, co? Zlokalizowana na ulicy Szpitalnej, notorycznie "naprawianej" przez firmę MABAU - która z podziwu godną cierpliwością kładzie łatę na łacie i łatą pogania. Urząd Gminy poinformował mnie uprzejmie, że takimi sprawami zajmuje się PWiK. Dzisiaj przejechał tamtędy samochód PWiK, zatrzymał się przy studzience i... pojechał sobie dalej :) Czepiam się pewni - ale byli? byli! Pewnie jak zwykle, nie ma pieniędzy, czasu, chęci (niepotrzebne skreślić), żeby to poprawić. Aż dojdzie do jakiegoś nieszczęścia.

http://scr.hu/1x0y/92ckk[/img]

Obrazek
Awatar użytkownika
Kociambra
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 6:05 pm

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: anuleksa » czw mar 13, 2014 6:09 pm

Dżizas...zgłosiłaś to ze zdjęciem w załączniku?
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: Kociambra » czw mar 13, 2014 6:13 pm

Oczywiście, że tak!
Awatar użytkownika
Kociambra
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 6:05 pm

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: anuleksa » czw mar 13, 2014 6:19 pm

Zuch dziewczyna. Pisz na bieżąco jak sprawy wyglądają. Powiem Ci, że mam pomysł...Zadzwonić tam gdzie trzeba i zgłosić zwichniecie nogi pytając przy tym kto za to odpowiada bo chcesz odszkodowanie :twisted: .
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: Kociambra » pt mar 14, 2014 10:27 am

Śpieszę powiadomić, co i jak w sprawie studzienki. A więc, dostałam dzisiaj maila, który pozwolę sobie tutaj wkleić. Mam nadzieję, że termin zostanie dotrzymany! :-)

Witam Panią,

W pierwszym rzędzie dziękuję, za zainteresowanie stanem majątku naszej Spółki. Ekipa, którą Pani widziała miała za zadanie zweryfikować stan studni kanalizacyjnych i zakwalifikować je do ewentualnej naprawy. Ten konkretny właz będzie naprawiany w przyszłym tygodniu. Planujemy, że jego naprawa zakończy się do środy 19 marca.
Awatar użytkownika
Kociambra
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 6:05 pm

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: argrabi » pt mar 14, 2014 11:10 am

Kocham takie złośliwce...
dziękuję, za zainteresowanie stanem majątku naszej Spółki.


Mogliby też napisać, że studzienka jest dobra, natomiast problem jest z jej bezpośrednim otoczeniem, a to już nie wchodzi w zakres kompetencji Spółki...
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: Kociambra » pt mar 14, 2014 11:13 am

Lepiej tak, niż jak Urząd Gminy, który stwierdził, że to i tak jest sprawa firmy Mabau... a że złośliwce, to ich sprawa. Brak argumentów rekompensują złośliwością.
Po prostu wyegzekwuję ten termin i tyle. Co dzień tamtędy chodzę, dwa razy dziennie, więc nie ma bata, żebym nie zauważyła.
Awatar użytkownika
Kociambra
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 6:05 pm

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: Kociambra » czw mar 20, 2014 1:45 pm

Aktualizacja tematu :) studzienka wczoraj została ślicznie naprawiona, zdjęcia nie mam, bo komórki zapomniałam. Dostałam też miłego maila (tym razem nikt nie dziękował mi za zainteresowanie mieniem spółki, bądź co bądź nie tylko spółki, bo i moim tysz troszkę ;) ) - grunt, że znowu jest w miarę bezpiecznie.

Koniec historyjki.
Awatar użytkownika
Kociambra
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz mar 02, 2014 6:05 pm

Studzienka na ulicy Szpitalnej

Postautor: anuleksa » wt mar 25, 2014 3:59 pm

Kociambra :good: :good: :good:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron