AKCJA CBŚ W PILAWIE

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

AKCJA CBŚ W PILAWIE

Postautor: Justi » czw lut 06, 2014 11:49 pm

Obrazek

W środę 5 lutego około godz. 22 w Pilawie kilkunastu policjantów zatrzymało volkswagena, aresztując podróżującego nim mężczyznę. Mimo, że przy okazji zatrzymania padły strzały, policja zakwalifikowała całe zajście jako... kolizję

- Do zdarzenia doszło około godz. 22.30 – precyzuje asp. Maciej Blachliński z KPP w Piasecznie. - Samochód terenowy, którym jechali policjanci z KWP w Radomiu zderzył się z vw. W kolizji nikt nie ucierpiał, kierowcy byli trzeźwi.

Z naszych informacji wynika, że policyjna terenówka próbowała zatrzymać podróżującego vw mężczyznę i miała wsparcie kilku innych samochodów, którymi podróżowali uzbrojeni od stóp do głów i zamaskowani funkcjonariusze. Na miejscu padły strzały, ruch na drodze nie został jednak wstrzymany. - W Pilawie doszło do kolizji, nie mam informacji żeby policjanci użyli broni – powtarza jak mantrę kom. Alicja Śledziona, rzecznik prasowy KWP w Radomiu. - W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, być może użyto amunicji hukowej.

Alicja Śledziona potwierdza, że w zdarzeniu uczestniczył radomski CBŚ oraz, że zatrzymano jednego mężczyznę. - Ze względu na dobro sprawy w tej chwili nie mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji – dodaje. - Mogę natomiast zapewnić, że podczas zatrzymania nie ucierpiały postronne osoby.

http://kurierpoludniowy.pl/wiadomosci.php?art=12620
Awatar użytkownika
Justi
 
Posty: 588
Rejestracja: wt sty 01, 2013 3:42 pm

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron