Sylwester 2007/2008

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Sylwester 2007/2008

Postautor: Martin » ndz paź 28, 2007 2:08 pm

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester 2007/2008.

Czy macie jakieś ciekawe propozycje dla tych, którzy nie mają jak wyjechać, a chcą pobawić się na sylwestra w fajnym warszawskim lub podwarszawskim miejscu? Może macie jakieś sprawdzone miejsca, które możecie polecić innym? Wiem, że jest dużo serwisów w internecie, gdzie możemy znaleźć oferty sylwestrowe z Polski i zagranicy, ale najczęściej są tam tylko podane lokalne i ceny. Brakuje mi w nich opinii ludzi, którzy się tam bawili. Preferuję sprawdzone miejsca na Sylwestra.

Zachęcam Was do pisania tutaj ofert sylwestrowych z naszego regionu (powiat piaseczyński + Warszawa), które pomogą innym w znalezieniu miejsca, lokalu, gdzie może fajnie spędzić tegorocznego sylwestra...

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

oferty sylwestrowe w powiecie piaseczyńskim

Postautor: Jakub » ndz paź 28, 2007 2:47 pm

W tym roku dostałem już zaproszenie na Sylwestra i jadę do przyjaciół do Trójmiasta. Podobno mają zaklepane już dla mnie miejsce w jakimś extra lokalu w Sopocie.
Martin pisze:Zachęcam Was do pisania tutaj ofert sylwestrowych z naszego regionu (powiat piaseczyński + Warszawa)

Bardzo dobry pomysł zebrać w jednym miejscu ciekawe oferty sylwestrowe z powiatu piaseczyńskiego, bo czasami faktycznie brakuje pomysłów, gdzie spędzić tego sylwestra. Dobrze mieć pod ręką taki spis ofert sylwestrowych z naszego regionu, bo może w następnym roku będę spędzał Sylwestra w Piasecznie.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

Postautor: Martin » ndz paź 28, 2007 7:56 pm

Znalazłem informację o ofercie sylwestrowej Piaseczyńskiej Kolejki Wąskotorowej:
http://www.kolejka-piaseczno.com/img/plakat.jpg
Jednak wolałbym jakąś ofertę sylwestrową w lokalu, bo nie wiadomo jak mroźna będzie zima w tym roku.
Może ktoś z Was ma coś ciekawego na oku?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester 2007/2008

Postautor: lucja » ndz paź 28, 2007 9:15 pm

Martin świetny pomysł na stworzenie takiego tematu na forum. Sama jeszcze nie mam pomysłu: gdzie i jak spędzić sylwestra w tym roku. Chętnie zapoznam się z jakimiś propozycjami i informacjami o ciekawych miejscach w naszym regionie, gdzie można miło spędzić tegorocznego sylwestra.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester

Postautor: Jankes » pn paź 29, 2007 8:57 am

Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi z pracy na ten temat i podali mi kilka miejsc, w których kiedyś się bawili i zastanawiają się, czy po raz kolejny nie skorzystać z ich oferty:

Dom Weselny Orient
Borowiec, ul. 3-go Maja 10
05-555 Tarczyn
Oferują bal sylwestrowy
Numer telefonu: 505098025
Strona: www.domweselny.biz.pl

Willa Staropolska
ul. Staropolska 8
05-500 Piaseczno
telefon: 022 737-22-85
faks: 022 737-22-85
e-mail: see@willastaropolska.pl
Strona: www.willastaropolska.pl

Klub Jeździecki Huzar
Józefów 11
96-315 Wiskitki
Tel. 0 601 38 56 69, 0 510 029 179
Strona: www.kjhuzar.pl/zawody/2007/sylwester%202007.htm

Jeżeli któreś z tych miejsc was zainteresuje, to zadzwońcie i sprawdźcie ofertę sylwestrową.

Ja mam zaproszenie do Saturator, przy 11 Listopada 22 w Warszawie. Więcej o lokalu przeczytacie na stronie: www.saturator.art.pl Jeszcze nie zdecydowałem się, ale jeżeli nie znajdę niczego ciekawszego na Sylwestra, to skorzystam z zaproszenia do tego lokalu.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester 2007/2008

Postautor: Martin » pn paź 29, 2007 9:15 am

Nareszcie pojawiły się jakieś miejsca na spędzenie tegorocznego sylwestra.
Jankes pisze:Klub Jeździecki Huzar

Z podanych ofert najbardziej do mnie przemawia oferta Klubu Huzar, bo już na ich stronie internetowej można poznać szczegóły organizowanej przez nich imprezy sylwestrowej. Pozostali chyba się za bardzo nie reklamują ze swoją ofertą sylwestrową? Zero informacji na ich stronach.

Dzięki Jankes za pierwsze informacje o ofertach sylwestrowych.
Czekamy na kolejne propozycje!
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester 2007/2008

Postautor: Jankes » pn paź 29, 2007 10:15 am

Martin pisze:Pozostali chyba się za bardzo nie reklamują ze swoją ofertą sylwestrową? Zero informacji na ich stronach.

Niestety znajomi podali tylko kontakty do miejsc, gdzie spędzali sylwestra. Szkoda, że te firmy nie zamieszczają ofert sylwestrowych na swoich stronach. Widocznie nie do końca wiedzą, lub nie są świadomi tego w jaki sposób wykorzystywać potęgę internetu i stron internetowych.
Martin pisze:Dzięki Jankes za pierwsze informacje o ofertach sylwestrowych.

Nie ma sprawy. Może kogoś zainteresują te miejsca i telefonicznie dowiedzą się szczegółów oferty.
Jeżeli dowiem się o innych miejscach w tej okolicy, to postaram się wspomnieć o tym na forum.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester 2007/2008

Postautor: kameleon » pn paź 29, 2007 10:39 am

Martin pisze:Zachęcam Was do pisania tutaj ofert sylwestrowych z naszego regionu (powiat piaseczyński + Warszawa)

Jeżeli kogoś interesuje Warszawa, to ja polecam Bal Sylwestrowy 2007/2008 w Salach Bankietowych Akant.

Sala Bankietowa Akant
ul. Trakt Lubelski 1/3 Warszawa
(wjazd od Wału Miedzeszyńskiego)
tel. 0 502 919 481
e-mail: kamila@salebankietowe.pl
strona: www.akant.jon.pl/bal_sylwestrowy_2008_s ... alowy.html

Bal sylwestrowy jest u nich w cenie 250 zł za osobę. Na podstronie galeria, znajdziecie zdjęcia jak wygląda u nich dekoracja sylwestrowa.
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: Martin » pn paź 29, 2007 1:11 pm

kameleon pisze:Sala Bankietowa Akant

W ich ofercie, to jest najlepsze: Picie ......bez limitu
:piwko:
ale na ostudzenie dalej napisali: "(...) Napoje gazowane, asortyment soków, woda mineralna, kawa i herbata"
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Sylwester Góra Kalwaria

Postautor: Jakub » pn paź 29, 2007 6:21 pm

Chociaż wybieram się do Sopotu, to sąsiedzi i znajomi co chwilę proponują mi różne imprezy na miejscu. Dziś dostałem informację, że w poprzednim roku sąsiedzi bawili się w Villa Czersk. Wystrój był super, impreza sylwestrowa była na 40 osób. Oprócz standardowych atrakcji, był pokaz sztucznych ogni oraz pokaz tańca Flamenco. Rok temu cena podobno była ok 300 zł/osobę...

Restauracja Villa Czersk
ul. Warszawska 23
05-530 Czersk
gmina Góra Kalwaria
tel. (0-22) 736-21-88
mail: restauracja@villaczersk.pl
strona: www.villaczersk.pl

Jak oglądam zdjęcia na ich stronie, to w środku mają bajecznie. Cena za osobę trochę wygórowana, ale sylwester jest raz w roku. Musielibyście się chyba skontaktować z Villa Czersk, czy w tym roku organizują sylwestra i jaką mają ofertę.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Adi » czw lis 01, 2007 8:20 am

Witam
Jak kogoś interesuje imprezka to polecam Hotel La-musica.
Nowo wyremontowana sala i ciekawe efekty świetlne na suficie :)

Koszt 250 PLN od osoby dla pierwszych 40 osób, nie za tanio ale i nie za drogo jak na dzisiejsze czasy :)
W cenie:
- 4 dania gorące
- przekąski zimne
- alkohol, napoje zimne i ciepłe
- szampan na powitanie Nowego Roku
- pokaz sztucznych ogni
- muzyka na żywo

Hotel Restauracja La-musica
05-500 Piaseczno-żabieniec
ul. Asfaltowa 27
www.lamusica.pl
Adi
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 01, 2007 8:08 am

Sylwester w Piasecznie

Postautor: Jankes » czw lis 01, 2007 12:08 pm

Adi pisze:Koszt 250 PLN od osoby dla pierwszych 40 osób, nie za tanio ale i nie za drogo jak na dzisiejsze czasy

Adi to normalna cena w tym regionie za noc sylwestrową. To cena dla pierwszych 40 osób, a jaka cena będzie dla kolejnych? Na ile osób przewidujecie imprezę?
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Adi » czw lis 01, 2007 3:37 pm

Jeżeli zainteresowanie będzie spore to myślę że podskoczy o 50 PLN od os. nie więcej.
Co do ilości to max 100 osób, zobaczymy jeszcze jaka będzie konfiguracja stolików bo od tego dużo zależy.
Adi
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 01, 2007 8:08 am

Sylwester 2007/2008

Postautor: Jankes » sob lis 03, 2007 12:11 am

Adi pisze:Jeżeli zainteresowanie będzie spore to myślę że podskoczy o 50 PLN od os. nie więcej.

Do tej pory spotkałem się z zasadą, że jeżeli zgłasza się więcej osób to cena raczej nie rośnie. Firma organizująca imprezę koszty ma podzielone na minimalną ilość osób, tak więc jeżeli zgłasza się więcej osób to nikt nigdy nie podnosił ceny a tym bardziej zdarzało się że ludzie obniżali, aby zachęcić kolejne osoby.

Czy w Waszym lokalu organizowaliście już sylwestra? Umieścicie gdzieś na swojej stronie zdjęcia z poprzednich lat? Ludzie lubią obejrzeć wystrój sali i ogólny klimat sylwestra.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Sylwester 2007/2008

Postautor: Martin » sob lis 03, 2007 8:46 pm

Adi pisze:Jak kogoś interesuje imprezka to polecam Hotel La-musica.

Dzięki za informację o ofercie sylwestrowej hotelu La-musica.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron