Bujaj się Platformo! - tak Dorota Połedniok żegna się z PO

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Bujaj się Platformo! - tak Dorota Połedniok żegna się z PO

Postautor: LukaszW » pn wrz 09, 2013 8:25 am

Dorota Połedniok, kontrowersyjna młoda działaczka i radna Siemianowic śląskich żegna się z Platformą Obywatelską. Już wiosną zasłynęła z listu do premiera, w którym krytykowała siemianowicką i śląską PO, teraz mocno odpowiedziała na decyzję władz śląskiej Platformy o jej zawieszeniu - na swoim blogu. I, często nie przebierając w słowach, wyjaśnia powody odejścia z PO. - Tomczykiewicz, Gościniak i inni spuścili na mnie biedną swoje łańcuchowe psy. Rozpoczęli bezprecedensową wręcz nagonkę na mnie w środkach masowego przekazu, w partii i mieście – pisze siemianowicka radna.

więcej http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,t,sa.html
LukaszW
 
Posty: 126
Rejestracja: pn gru 03, 2012 11:03 pm
Lokalizacja: Piaseczno

A ty Platformo bujaj się...!!!

Postautor: wdolinski » pn wrz 09, 2013 9:04 am

A ty Platformo bujaj się...!!! To cytat z artykułu. Podobnie wyborcy powiedzieli wczoraj na Podkarpaciu w wyborach gdzie senatorem został Pupa z PiS. Teraz czeka nas referendum w Warszawie. Sam fakt, że do niego doszło świadczy już o gwałtownym spadku popularności PO. Działania jak to pani Połedniok nazwała "bezprecedensową nagonką" w mediach przez spuszczone psy przypomina mi też nasz teren. Z tą różnicą, że u nas biega z wywalonym jęzorem na razie tylko jeden kundelek, który warczy na swoich przeciwników tak, by inni też zaczeli to robić.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Bujaj się Platformo! - tak Dorota Połedniok żegna się z PO

Postautor: Majkel » pn wrz 09, 2013 10:50 am

PO traci z dnia na dzień coraz więcej i przy najbliższych wyborach rozstanie się z władzą, zarówno w samorządach jak i w parlamencie.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Roberto » wt wrz 10, 2013 10:14 am

Ciekaw jestem jak im sie uda to wszystko zwalić na PiS, tak aby lemingi to łyknęły??
A tak swoją drogą to coś tych lemingów jakoś sie mało ostatnio zrobiło... :twisted:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości