Zamykajmy drzwi domów i mieszkań

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Zamykajmy drzwi domów i mieszkań

Postautor: Redakcja » sob cze 08, 2013 8:49 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Re: Zamykajmy drzwi domów i mieszkań

Postautor: ulica Puławska » sob cze 08, 2013 9:25 pm

To dobrze, że KSP przypomina o zamykaniu drzwi, bo faktycznie wiele osób zapomina o tym a później się okazuje, że giną rzeczy z przedpokoju (klucze od samochodu, portfele, etc.). i to w biały dzień. :!:

KSP powinna pomyśleć o powiększeniu liczby etatów dla policjantów w KPP Piaseczno i zwiększyć ilość patroli, a jeżeli jest to niemożliwe burmistrz winien podpisać umowę na płatne patrole na terenie gm. Piaseczno ze Stołecznym Oddziałem Prewencji przy Puławskiej. Np. w Legionowie są czasami patrolowane ulice m.in. przez policjantów z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, a w Pruszkowie patrole są wykonywane przez policjantów ze Stołecznego Oddziału Prewencji w Piasecznie.

Patrole są bardzo skuteczne - zmniejsza się ilość zdarzeń przestępczych :!:
ulica Puławska
 
Posty: 438
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 7:41 pm
Lokalizacja: ulica Puławska

Postautor: Marko » czw cze 27, 2013 3:28 pm

Do mnie do domu wszedł raz taki fan cudzej własności. Wszedłem do pokju jak odłączał kabelki od lapotpa....
Marko
 
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 27, 2013 3:18 pm


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron