Dostawcy prądu w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Dostawcy prądu w Piasecznie

Postautor: Alien » czw kwie 04, 2013 11:42 am

Witam,
Kupuję właśnie mieszkanie w Piasecznie i chciałem się dowiedzieć jacy są dostawcy prądu w mieście, oraz których polecanie/odradzacie?
Czy jest duży rozrzut cenowy u różnych dostawców?
Alien
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 11:39 am

Re: Dostawcy prądu w Piasecznie

Postautor: Kacperek » czw kwie 04, 2013 11:58 am

PGE Dystrybucja SA Rejon Energetyczny Jeziorna
ul. Piaseczyńska 52, Konstancin Jeziorna
http://www.warszawa.pgedystrybucja.pl/index.php?pid=11

Obsługują klientów na terenie miast: Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, dzielnicę m.st. Warszawy Wesołą, gmin: Góra Kalwaria, Konstancin Jeziorna, Lesznowola, Nadarzyn, Piaseczno, Prażmów, Raszyn, Tarczyn oraz miasta i gminy: Celestynów, Halinów, Karczew i Wiązowna.
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: Dostawcy prądu w Piasecznie

Postautor: Obserwator2 » czw kwie 04, 2013 9:00 pm

Tak jak napisał Kacperek, dystrybutorem jest PGE na terenie Piaseczna. Nie ma lokalnych producentów prądu elektrycznego. Na pewno w PGE możesz wybrać ogólnokrajowych producentów (Tauron, Enea).
Awatar użytkownika
Obserwator2
 
Posty: 103
Rejestracja: pn paź 22, 2012 8:08 pm

Postautor: aga72 » pt kwie 05, 2013 8:58 am

W necie są jakieś porównywarki cenowe ale prawdę mówiąc ich nie sprawdzałam. Musisz sie zdecydowac czy chcesz mieć dwie umowy - na dystrybucję i sprzedaż czy jedną tzw. kompleksową. W drugim przypadku, niewątpliwie wygodniejszym, nie każda firma Ci ją zaoferuje. Na naszym terenie na pewno PGE Obrót czyli dawny ZEWT.
aga72
 
Posty: 48
Rejestracja: śr lis 28, 2012 1:47 pm

Re: Dostawcy prądu w Piasecznie

Postautor: sabrina » wt sie 12, 2014 2:36 pm

Mam nadzieję, że my wybraliśmy operatora dobrze, bo po długich poszukiwaniach i wyliczeniach w novum wyszło nam najkorzystniej.
sabrina
 
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 24, 2013 5:16 pm

Re: Dostawcy prądu w Piasecznie

Postautor: ulica Puławska » ndz sie 17, 2014 1:51 pm

sabrina pisze:Mam nadzieję, że my wybraliśmy operatora dobrze, bo po długich poszukiwaniach i wyliczeniach w novum wyszło nam najkorzystniej.


Czyżby reklama? Na innych forach piszą baaardzo negatywnie o Novum:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,14892 ... tacze.html
ulica Puławska
 
Posty: 438
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 7:41 pm
Lokalizacja: ulica Puławska


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron