Starosta made in China

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Starosta made in China

Postautor: k.kasprzycki » pt mar 15, 2013 8:43 am

Jaśnie panująca ferajna w Starostwie postanowiła zakosztować oryginalnej kuchni chińskiej...w tym celu delegacja w składzie: Jan Adam Dąbek, Józef Zalewski oraz Pan i Pani Malarczyk udali się do Chin. Wyjazd to nie wycieczka, ale dumna reprezentacja jakże sprawnie zarządzanego powiatu piaseczyńskiego. Ciekawe kto za to płaci? ( za trafne odpowiedzi może będzie nagroda). Pikanterii sprawie dodaje fakt, że nasz starosta jako mistrz unikania wymiaru sprawiedliwości znowu rozminął się z terminem swojej sprawy.
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Starosta made in China

Postautor: k.kasprzycki » pt mar 15, 2013 8:50 am

wpis z fejsa Krawczyńskiego, ale sprawa dość ciekawa. Podobno GW już do starostwa dzwoniła i się zapowiadała na przyszły tydzień.
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Starosta made in China

Postautor: Kacperek » pt mar 15, 2013 9:36 am

Temat zapoczątkowany został już przez iTV Piaseczno w wątku http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=3369

Ktoś wie za czyje (mam nadzieję, że nie za moje podatki) pojechali do Chin, oraz kiedy wracają?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: Starosta made in China

Postautor: Majkel » pt mar 15, 2013 9:39 am

Kacperek pisze:Ktoś wie za czyje (mam nadzieję, że nie za moje podatki) pojechali do Chin

Na stronie Starostwa nie ma oficjalnych informacji na temat tego wyjazdu, więc może pojechali za swoje?
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Starosta made in China

Postautor: k.kasprzycki » pt mar 15, 2013 9:42 am

Wszystko trzeba sprawdzić, ja wiem tylko tyle, że nie ma mają delegacji, aleeeee......pojechali na zaproszenie strony chińskiej. Niezależnie od formy wyjazdu wczoraj była sprawa w sądzie Pana Starosty... strażnika prawa i sprawiedliwości...
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Starosta made in China

Postautor: weronika » pt mar 15, 2013 10:02 am

Jak nie ma delegacji, to pojechali za swoje i nic nam do tego. Jedynie problemem jest to, że po raz kolejny nie pojawił się na rozprawie. Czy w świetle prawa, po takim okresie jak olewa kolejne rozprawy, nie powinni Starosty przypadkiem doprowadzić przed sąd, czy osoba na tym stanowisku podlega pod inne przepisy prawa?
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Starosta made in China

Postautor: wdolinski » pt mar 15, 2013 10:17 am

k.kasprzycki pisze:Niezależnie od formy wyjazdu

Niezależnie od formy wyjazdu niezależna ITVpiaseczno wybiera się na lotnisko z delegacją dzieci i ich opiekunów,przebranych w stroje ludowe, by przywitać godnie naszych samorządowców kwiatami, chlebem i solą. Za moim pośrednictwem redaktor Kujaszewski zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu godziny przylotu samolotu. Już znalazła się kwiaciarnia gotowa ufundować kwiaty. Być może uda nam się chwilę z nimi porozmawiać, by pochwalili się efektami wizyty.
Ostatnio zmieniony pt mar 15, 2013 10:21 am przez wdolinski, łącznie zmieniany 1 raz
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Starosta made in China

Postautor: tvpiaseczno » pt mar 15, 2013 10:17 am

FRANCISZEK POTRZEBNY OD ZARAZ

14 marca o godzinie 12.23 zadzwoniłem do Przewodniczącej Rady Powiatu Marii Mioduszewskiej. Na pierwsze pytanie: „Czy wie, że Starosta po raz kolejny nie stawił się w sądzie” i na drugie pytanie ”Czy to prawda, że Starosta wyjechał do Chin i czy jest to wyjazd prywatny czy na koszt podatnika” Przewodnicząca Rady odpowiedziała mi: „A czy pan wie, że mamy nowego Papieża?” Do tej pory nie jestem pewien, czy to była arogancja władzy, strach władzy czy może zwykły ludzki wstyd. Chyba to trzecie. Wniosek: konklawe w Piasecznie jest już dziś potrzebne jak biały dym nad czarną rozpaczą.

http://www.itvpiaseczno.pl/aktualnosc-franciszek-potrzebny-od-zaraz,2,1418.html
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Starosta made in China

Postautor: Kacperek » pt mar 15, 2013 10:30 am

woytazo pisze:ITVpiaseczno wybiera się na lotnisko z delegacją dzieci i ich opiekunów,przebranych w stroje ludowe, by przywitać godnie naszych samorządowców kwiatami, chlebem i solą. Za moim pośrednictwem redaktor Kujaszewski zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu godziny przylotu samolotu. Już znalazła się kwiaciarnia gotowa ufundować kwiaty. Być może uda nam się chwilę z nimi porozmawiać, by pochwalili się efektami wizyty.

To może być hit oglądalności na iTV Piaseczno! Gorzej będzie, jak Starosta w związku z nowym terminem rozprawy ustalonym na 19 marca, nie wróci do Polski i przedłuży swój pobyt w Chinach. Wtedy przywitacie tylko Malarczyka i Zalewskiego, ale może się czegoś nowego dowiecie w sprawie.

Jak już Starosta wróci, to pewnie będzie robił "kocie oczka" przed sądem. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Starosta made in China

Postautor: Artur N. » pt mar 15, 2013 10:34 am

Nie ma bata na Starostę Dąbka, żeby zaciągnęli go przed wymiar sprawiedliwości? Jak tak dalej pójdzie, to niektórzy zapomną o co w ogóle chodzi w temacie rozprawy Jana Dąbka.
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Starosta made in China

Postautor: Filip » pt mar 15, 2013 1:09 pm

k.kasprzycki pisze:pojechali na zaproszenie strony chińskiej. Niezależnie od formy wyjazdu wczoraj była sprawa w sądzie Pana Starosty

Nie był na kolejnej rozprawie, więc teraz na pewno też się nie pojawi na najbliższej i zapewne rozchoruje się po chińskiej kuchni, którą teraz spożywa w zacnym gronie przyjaciół, z którymi pojechał i do których pojechał. :)
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Starosta made in China

Postautor: Michał » pt mar 15, 2013 11:07 pm

Wydawało mi się, że widziałem dziś Zalewskiego w Piasecznie, więc pewnie wrócili już z Chin? Wiecie coś, czy miałem zwidy? Udało się ekipie iTV Piaseczno powitać delegację i zrobić wywiad ze Starostą Dąbkiem?
Michał
 
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 07, 2013 9:31 pm

Starosta made in China

Postautor: k.kasprzycki » pt mar 15, 2013 11:13 pm

Szkoda, krótki ten pobyt był w Chinach. Szkoda, że nie udało się powitać iTVP delegacji. Mocno kibicowałem w tym Panu Redaktorowi. No nic, wpadnę na sesje powiatu. A już dziś wiem, że będzie ciekawie ;)
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Starosta made in China

Postautor: wdolinski » pt mar 15, 2013 11:28 pm

k.kasprzycki pisze: Szkoda, że nie udało się powitać iTVP delegacji. Mocno kibicowałem w tym Panu Redaktorowi.

Mieliśmy jak najbardziej szczere chęci, były kwiaty, dzieci, opiekunowie, autokar, kapela, chleb i sól ale nikt nam nie był w stanie udzielić konkretnej godziny przylotu delegacji :( .
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Starosta made in China

Postautor: k.kasprzycki » sob mar 16, 2013 12:05 am

woytazo - dziś jestem Pana wielkim fanem :) mam znakomity humor i chwilę słabości więc przyznam, że Pana komentarze są dziś znakomite :)
k.kasprzycki
 
Posty: 82
Rejestracja: pn cze 25, 2012 2:24 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron