Klub Przedsiębiorczych Mam - GOK

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Lesznowola. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Lesznowola? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

Klub Przedsiębiorczych Mam - GOK

Postautor: yo!anna » czw lut 14, 2013 11:44 am

19 luty 2013 r. (wtorek) w godzinach 10.00-12.00 w GOK- u w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 odbędzie się spotkanie KPM w nowym miejscu i bezpłatnie, ponieważ Dyrekcja GOK Lesznowoli postanowiła być sponsorem naszych spotkań:)

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy z Piaseczna i okolic :)

Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce, które może być źródłem inspiracji, odkrywcą talentów i kopalnią skarbów.

Spotkania skierowane są do mam, które mają potrzebę rozwoju osobistego i zawodowego.
Poprzez odpowiedni dobór tematów i wymianę doświadczeń wspieramy się w realizacji planów i marzeń, budując społeczność pracujących Mam.

Jeśli czytając tę informację masz pomysł na biznes lub szukasz natchnienia, albo chcesz nam zaoferować swój bagaż doświadczeń w jakiejś jeszcze innej dziedzinie niż biznes zapraszamy na cotygodniowe spotkania KPM.

Do zobaczenia

Na spotkania zapraszamy Mamy razem z dziećmi - są tu bardzo komfortowe warunki dla dzieci!


prowadzącą jest Magdalena Macyszyn
Dodatkowe informacje i zapisy: magda@macysz.com
http://www.klubprzedsiebiorczychmam.pl/
Ostatnio zmieniony czw mar 14, 2013 3:06 pm przez yo!anna, łącznie zmieniany 1 raz
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Klub Przedsiębiorczych Mam w Starej Iwicznej

Postautor: Martin » sob lut 16, 2013 10:25 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Klub Przedsiębiorczych Mam - GOK

Postautor: yo!anna » czw mar 14, 2013 3:09 pm

Spotkania nadal się odbywają, jednak GOK wycofał się z sponsorowania spotkań. GOK udostępnia lokal.

Zatem zapraszamy 19.marca.

19 marca 2013 r. we wtorek w godzinach 10.00-12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam.

To będzie wyjątkowe spotkanie na którym przedstawimy Wam wspólnie z Aliną Wijata – Cieślikiewicz wizję ” Jak stać się Przedsiębiorczą Kobietą pozyskując fundusze unijne”.

Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce, które może być źródłem inspiracji, odkrywcą talentów i kopalnią skarbów. To miejsce Biznesu dla Mam.

Skierowany do matek, pamięta o potrzebie ich rozwoju osobistego i zawodowego.
Poprzez odpowiedni dobór tematów i wymianę doświadczeń wspiera je w realizacji planów i marzeń, budując społeczność pracujących Mam.

A więc Mamo,

jeśli czytając tę informację masz pomysł na biznes lub szukasz natchnienia albo chcesz nam zaoferować swój bagaż doświadczeń w jakiejś jeszcze innej dziedzinie niż biznes … – To nasze spotkania zainteresują Cię i pomogą odnaleźć ścieżkę sukcesu.

Do zobaczenia

Koszt spotkania : 50 zł/osoba

Na spotkania zapraszamy Mamy razem z Dziećmi.

Zapraszam!
Magdalena Macyszyn
Dodatkowe informacje i zapisy: magda@macysz.com

http://www.klubprzedsiebiorczychmam.pl/
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm

Klub Przedsiębiorczych Mam w Starej Iwicznej

Postautor: Redakcja » ndz mar 17, 2013 8:21 pm

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Szafing czyli wiosenna wymiana garderoby w Mysiadle

Postautor: Redakcja » wt kwie 09, 2013 10:32 pm

Obrazek

KLUB PRZEDSIęBIORCZYCH MAM ZAPRASZA NA AKCJę: SZAFING W MYSIADLE
http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=8330
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński


Wróć do Rozrywka w gminie Lesznowola

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron