Fajne miejsca dla rodziców z małymi dziećmi

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Fajne miejsca dla rodziców z małymi dziećmi

Postautor: Sophie & Lulu » śr lut 13, 2013 4:04 pm

Witajcie,
Oprócz dobrego żłobka/przedszkola szukam też fajnego=niedrogiego miejsca na spędzanie czasu z takim ok. 2 latkiem pełnym werwy.
Słyszałam o jakichś spotkaniach w okolicach kościoła w Piasecznie ale nie pamiętam co, gdzie i jak:)
Wiem też że jest jakiś klubik w takim nowym bloku.....nie wiem jak ceny i czy warto?
www.sophieandlulu.pl
Najpiękniejsze akcesoria, ubranka, zabawki, książeczki dla Twojego malucha!
Najlepsze marki, najniższe ceny! Tylko u nas!
Sophie & Lulu
 
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 13, 2013 3:10 pm

Sale zabaw dla dzieci

Postautor: Paulina » śr lut 13, 2013 4:18 pm

M.in. na stronie Starostwa jest lista ciekawych miejsc dla dzieci http://www.piaseczno.pl/649-48dd527bb9499.htm

Ja ostatnio dość często jeżdżę do sali zabaw PELOTIKA w CH Józefosław http://www.pelotika.pl

W Przystanku Kultura też są fajne zajęcia dla dzieci. Przejedź się do nich na Plac Piłsudskiego w Piasecznie (obok fontanny) i podpytaj się o aktualną ofertę zajęć.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

sala zabaw PELOTIKA w CH Józefosław

Postautor: Sophie & Lulu » śr lut 13, 2013 4:26 pm

Dzięki,

A ta pelotika się nadaje dla dzieci poniżej 2 lat?
I jakie mają ceny? w necie nie mogę znaleźć?
www.sophieandlulu.pl
Najpiękniejsze akcesoria, ubranka, zabawki, książeczki dla Twojego malucha!
Najlepsze marki, najniższe ceny! Tylko u nas!
Sophie & Lulu
 
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 13, 2013 3:10 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron