Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » czw sty 10, 2013 10:53 pm

Witam,

Jestem 18-latka, która bierze udział w programie pt. "Zostań gwiazdą filmową''. Walczę obecnie o wejście do finału, nagrodą jest zagranie w filmie polsko-francuskim w reżyserii Mariusza Pujszo i wyjazd do Cannes na festiwal filmowy. Niewiele brakuje,aby mi się udało! Potrzebuje Waszych głosów. żeby mnie wspomóc należy wysłać SMS o treści 328 na numer 71733 całkowity koszt to tylko 1,23 zł (łącznie z VAT) będę Wam ogromnie wdzięczna za pomoc. Jako,ze jestem mieszkanka Julianowa liczę, że pomóżcie mi rozsławiać nasze małe miasteczka zapraszam również to wchodzenia na mój filmik, głosowanie i dawanie lajków - http://zostangwiazdafilmowa.pl/uczestnik/259/ Liczę na Was! Mam nadzieje,ze pomóżcie spełnić mi moje marzenie z góry dziękuje!

Pozdrawiam!
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Kacperek » czw sty 10, 2013 11:12 pm

Poszło wsparcie smsowe. Powodzenia. :)
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » czw sty 10, 2013 11:14 pm

Dziękuje bardzo:)
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » czw sty 10, 2013 11:46 pm

+to nie jest żadna ściema ani kłamstwo! :) wiem,ze ludzie boja sie wysyłać smsy,ale naprawdę to kosztuje tylko 1,23 zł. Możecie mi pomoc,dla mnie jest to wielka szansa. Mam nadzieje,ze będziecie chcieli mnie wesprzeć smsami. Nie zawiodę Was ;)
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » sob sty 12, 2013 2:07 am

Kochani,wspomozcie mnie proszę! To zaledwie 1,23 zł, a mi da duzo radości :) jestem Wasza reprezentantka,więc chyba mogę liczyć na Wasza pomoc :) jakby każdy dał chociaż po 1 smsie, mogłabym utrzymać swoje 1 miejsce :) tak więc,dajcie czadu i wysylajcie! Pomóżcie mi to wygrać. Potrzebuje Was!
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Justi » sob sty 12, 2013 7:47 pm

Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Justi
 
Posty: 588
Rejestracja: wt sty 01, 2013 3:42 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » ndz sty 13, 2013 4:48 am

Nie dziękuje :) miło,ze chociaz znajdzie sie ktoś,kto potrafi pomoc :) nie wymagam wiele. Proszę jedynie o głos za 1,23zl! Spełnicie moje marzenie :)
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: horeszio » pn sty 14, 2013 9:34 pm

Nieby niewiele, ale z drugiej strony na obcą osobę niechętnie się wydaje :P Możesz próbować przekonać do głosowania klikaczy z http://hellbuzz.pl/ może oni chętniej głosują przez sms :)
horeszio
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 14, 2013 9:33 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » wt sty 15, 2013 2:49 pm

Ale jak ktoś jest uprzejmy,oferuje pomoc każdemu, nie musisz znać tej osoby. Nie oczekuje zbyt wiele. Gdyby każdy kto ogląda ten wpis wysłał chociaz 1 smsa,spokojnie doszlabym do finału. Po prosi proszę tylko o głosy, są mi potrzebne:)
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » śr sty 16, 2013 8:06 pm

Kochani,głosowanie jest tylko do jutra do 14! Więc proszę Was o pomoc w głosowaniu! Będę wdzięczna :) obecnie wygrywam,ale jestem doganiana, jeżeli pomoc mi reprezentować nasze miasteczko będzie super :) będzie mi naprawdę miło:)
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Wiktoria » czw sty 17, 2013 8:13 pm

Dostałam sie do finału, tak więc tym którzy zagłosowali,dziękuje :) już nie trzeba głosować. Dopiero 8 lutego jak będę walczyła o główna role w filmie :)
Wiktoria Warecka
Awatar użytkownika
Wiktoria
 
Posty: 14
Rejestracja: czw sty 10, 2013 10:41 pm

Głosowanie do Zostań gwiazdą filmową

Postautor: Kacperek » czw sty 17, 2013 8:19 pm

Wiktoria pisze:Dostałam sie do finału

Gratuluję! Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron