Klub Przedsiębiorczych Mam w Piasecznie

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Piaseczno. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Piasecznie i gminie Piaseczno? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, kultura, sztuka i tym podobne...

Moderator: GTW

Klub Przedsiębiorczych Mam w Piasecznie

Postautor: Martin » pn lis 19, 2012 9:31 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

W Starej Iwicznej - GOK, bezpłatnie, co tydzień!

Postautor: yo!anna » czw lut 14, 2013 11:47 am

Ogłoszenie zamieściłam w Rozrywce w Lesznowoli, ale mamy z Piaseczna i okolic też są zaproszone:

19 luty 2013 r. (wtorek) w godzinach 10.00-12.00 w GOK- u w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 odbędzie się spotkanie KPM w nowym miejscu i bezpłatnie, ponieważ Dyrekcja GOK Lesznowoli postanowiła być sponsorem naszych spotkań:)

Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy z Piaseczna i okolic:)

Klub Przedsiębiorczych Mam to miejsce, które może być źródłem inspiracji, odkrywcą talentów i kopalnią skarbów.

Spotkania skierowane są do mam, które mają potrzebę rozwoju osobistego i zawodowego.
Poprzez odpowiedni dobór tematów i wymianę doświadczeń wspieramy się w realizacji planów i marzeń, budując społeczność pracujących Mam.

Jeśli czytając tę informację masz pomysł na biznes lub szukasz natchnienia, albo chcesz nam zaoferować swój bagaż doświadczeń w jakiejś jeszcze innej dziedzinie niż biznes zapraszamy na cotygodniowe spotkania KPM.

Do zobaczenia

Na spotkania zapraszamy Mamy razem z dziećmi - są tu bardzo komfortowe warunki dla dzieci!


prowadzącą jest Magdalena Macyszyn
Dodatkowe informacje i zapisy: magda@macysz.com
http://www.klubprzedsiebiorczychmam.pl/
Ciekawostki o Araracie i Wschodniej Turcji
www.ararattrek.pl

Podróżowanie pieszo i na rowerze
www.trekandbike.pl
Awatar użytkownika
yo!anna
 
Posty: 43
Rejestracja: ndz sie 31, 2008 3:46 pm


Wróć do Rozrywka w gminie Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości