Poszukuję pani Katarzyny Jaroń z Zalesia

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Poszukuję pani Katarzyny Jaroń z Zalesia

Postautor: arathlo » czw lis 08, 2012 10:34 am

Witam, poszukuję pani Kasi Jaroń, 2 lata temu mieszkała w Zalesiu, ma synka Krzysia, i chyba 32 lata. 2 lata temu opiekowała się moim synkiem Antosiem, jej numer telefonu, który posiadam jest już niestety nieaktualny. Chciałabym znów się z nią skontaktować w celu opieki nad dziećmi. Aha, z tego co wiem, to była ona także animatorką na przyjęciach dla dzieci.
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Kasia Jaroń

Postautor: Paulina » czw lis 08, 2012 10:40 am

Może to ta Kasia Jaroń: http://www.facebook.com/kasia.jaron.3 jest ich trochę na facebook, więc przeszukaj tą bazę ludzi i kontaktów. :)
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: arathlo » czw lis 08, 2012 10:45 am

No to zrobiłam najpierw, ale żadna z tych co mają zdjęcie nie jest nią, jedną bez zdjęcia zapytałam przez wiadomość i zobaczymy...Kurcze, no, taka fajna opiekunka, nie chcę innej ;) Po co to ludzie telefony zmieniają :(
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Poszukuję pani Katarzyny Jaroń z Zalesia

Postautor: Paulina » czw lis 08, 2012 10:51 am

Niektórych do zmiany telefonu zmusza sytuacja. Powodzenia w poszukiwaniach. Jeżeli nie uda się znaleźć, to polecam agencje opiekunek z Piaseczna http://www.mytezmamydzieci.pl
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron