Jak urządzić pokój dla maluszka?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak urządzić pokój dla maluszka?

Postautor: żoliborz » śr paź 24, 2012 8:38 pm

Cześć. Remontujemy mieszkanko i zastanawiamy się jak urządzić pokój dla maluszka. żona pewnie marzy o czymś takim jak ten pokój dla niemowlaka, ale ja patrząc na córeczkę brata myślę sobie że dziecko tak szybko rośnie... A jak często robi się remont? Myślę sobie więc, że może lepiej zrobić troszkę "poważniejszy" wystrój co da nam na jakich czas oddech od gładzi, tynków, tapet itd. Jak Wy to rozwiązaliście? Z drugiej strony nie chciałbym sprawić żonie zawodu. Ale czy takie pokoje też nie są słodkie?


Obrazek


Obrazek


Ostatnie zdjęcie to aranżacja sypialni raczej dla nastolatka, ale jakby zamiast łózka wstawić łóżeczko i dodać kilka rysunków z misiami na ścianach to moim zdaniem byłby bardzo ładny dziecięcy pokoik, jak myślicie?

Obrazek
żoliborz
 
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 23, 2012 3:52 pm

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron