Ruch Palikota a sprawy kościoła

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Ruch Palikota a sprawy kościoła

Postautor: ulica Puławska » czw paź 11, 2012 3:33 pm

Info od Redakcji: WĄTEK WYDZIELONY Z TEMATU: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=7359


Napisałem zdanie: "Ruch Palikota powinien być zdelegalizowany"

i co się z nim stało? zostało usunięte - dlaczego administrator, który należy do Ruchu Palikota skasował powyższe zdanie?
ulica Puławska
 
Posty: 438
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 7:41 pm
Lokalizacja: ulica Puławska

Postautor: Spartacus 999 » czw paź 11, 2012 3:51 pm

No właśnie niech administrator Nam wyjaśni co było przyczyna cenzury wg. regulaminu i trochę od siebie :D
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: wdolinski » czw paź 11, 2012 4:22 pm

Mój post też znikł z prośbą by ulica przemyślała wpis o zdelegalizowaniu. Uważałem, że ten wpis jest czy był nie na miejscu akurat w tym temacie, bo nie mający z nim wiele wspólnego. Nadmieniam że z Ruchem nie jest mi po drodze, ale taki tekst uznałem za następne podżeganie do nienawiści.
Ostatnio zmieniony czw paź 11, 2012 4:23 pm przez wdolinski, łącznie zmieniany 1 raz
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Redakcja » czw paź 11, 2012 4:22 pm

ulica Puławska pisze:Napisałem zdanie: "Ruch Palikota powinien być zdelegalizowany"
i co się z nim stało?

Podana treść była w osobnej wypowiedzi i nie dotyczy tematu wątku. Informację o tym pozostawiamy do wieczora, po czym ponownie ten temat zostanie wyczyszczony z wypowiedzi nie związanych z tematem. Trzymajmy się tematu, a jeżeli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się na temat Ruchu Palikota, to proszę założyć osobny wątek w innej części forum.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Postautor: ulica Puławska » czw paź 11, 2012 7:35 pm

Redakcja pisze:
ulica Puławska pisze:Napisałem zdanie: "Ruch Palikota powinien być zdelegalizowany"
i co się z nim stało?

Podana treść była w osobnej wypowiedzi i nie dotyczy tematu wątku. Informację o tym pozostawiamy do wieczora, po czym ponownie ten temat zostanie wyczyszczony z wypowiedzi nie związanych z tematem. Trzymajmy się tematu, a jeżeli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się na temat Ruchu Palikota, to proszę założyć osobny wątek w innej części forum.


Droga Redakcjo,

moja krótka wypowiedź jak najbardziej odnosi się do tej sprawy wszak to Ruch Palikota zachęca do nienawiści i wypowiada się z nienawiścią o kościele katolickim. To dla Ruchu Palikota autorytetem moralnym stał się zabójca ks. Popiełuszki, który z faktu dokonania zbrodni czyni sobie źródło utrzymania się z wydawania książek i pisania artykułów namawiających do nienawiści do religii, a mordercy Ks. Popiełuszki należą do Ruchu Palikota.

"Poseł Ruchu Palikota zatrudnia mordercę ks. Popiełuszki. PIOTROWSKI w tygodniku FAKTY i MITY zwalcza KOśCIÓ£
Publikacja: 14.11.2011 14:13 | Aktualizacja: 07.10.2012 21:12
ANNA TARCZYńSKA, DOMINIKA NAGEL, fakty i mity, ks Jerzy Popiełuszko, poseł Ruchu Palikota, roman kotliński, ruch palikota, rzeczpospolita, TYGODNIK POS£A PALIKOTA, zabójca ks Popiełuszki, ZABÓJCA POPIE£USZKI
Esbek Grzegorz Piotrowski znalazł ciepłą posadkę w antyklerykalnym tygodniku "Fakty i Mity". Zabójca ks. Jerzego Popiełuszki jest zatrudniony na stanowisku reportera w piśmie posła Romana Kotlińskiego z Ruchu Palikota. Piotrowski pisze artykuły pod pseudonimem. Teksty byłego oficera SB mają zwalczać Kościół, siać nienawiść do księży. Morderca kapelana Solidarności co wtorek pojawia się w redakcji i przygotowuje artykuły do druku.''


Obrazek
http://www.se.pl/

Owocem mowy nienawiści może być np. zniszczenie naszego piaseczyńskiego kościoła w Zalesiu Dln.
ulica Puławska
 
Posty: 438
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 7:41 pm
Lokalizacja: ulica Puławska

Postautor: palonakawa » czw paź 11, 2012 8:02 pm

Nie rozumiem jak zwykły wybryk chuligański można tak upolitycznić ?
Trzeba na prawdę mieć nieźle zryty beret żeby oskarżyć zwolenników Palikota o dewastację kościoła z Zalesiu Dolnym :rozpacz:
palonakawa
 
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 02, 2009 11:51 pm

Postautor: Redakcja » czw paź 11, 2012 8:05 pm

ulica Puławska pisze:moja krótka wypowiedź jak najbardziej odnosi się do tej sprawy wszak to Ruch Palikota zachęca do nienawiści i wypowiada się z nienawiścią o kościele katolickim. To dla Ruchu Palikota autorytetem moralnym stał się zabójca ks. Popiełuszki, który z faktu dokonania zbrodni czyni sobie źródło utrzymania się z wydawania książek i pisania artykułów namawiających do nienawiści do religii, a mordercy Ks. Popiełuszki należą do Ruchu Palikota.



ulica Puławska, nie znani są jeszcze sprawcy wandalizmu w Zalesiu Dolnym, więc prosimy nie mieszać w sprawę Ruchu Palikota i ich podejścia do kościoła. Jeżeli jest chęć poruszenia tematu Ruchu Palikota, to prosimy założyć osobny wątek w innej części forum np.: w wolnej strefie.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Postautor: ulica Puławska » pt paź 12, 2012 1:14 pm

Redakcja pisze:
ulica Puławska pisze:moja krótka wypowiedź jak najbardziej odnosi się do tej sprawy wszak to Ruch Palikota zachęca do nienawiści i wypowiada się z nienawiścią o kościele katolickim. To dla Ruchu Palikota autorytetem moralnym stał się zabójca ks. Popiełuszki, który z faktu dokonania zbrodni czyni sobie źródło utrzymania się z wydawania książek i pisania artykułów namawiających do nienawiści do religii, a mordercy Ks. Popiełuszki należą do Ruchu Palikota.



ulica Puławska, nie znani są jeszcze sprawcy wandalizmu w Zalesiu Dolnym, więc prosimy nie mieszać w sprawę Ruchu Palikota i ich podejścia do kościoła. Jeżeli jest chęć poruszenia tematu Ruchu Palikota, to prosimy założyć osobny wątek w innej części forum np.: w wolnej strefie.


Droga Redakcjo,

ktoś zainspirował wandali do zniszczenia i nawoływania do nienawiści religijnej - Ruch Palikota nawołuje wprost do takich zachowań. A więc mój wpis jest w pełni zasadny i pokazuje jakimi pobudkami mogli się kierować sprawcy popełnionego przestępstwa.

Pozdrawiam serdecznie Redakcję
ulica Puławska
 
Posty: 438
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 7:41 pm
Lokalizacja: ulica Puławska


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości