Urządzanie mieszkania

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Urządzanie mieszkania

Postautor: Polya1982 » wt sty 31, 2017 9:06 pm

W jakich sklepach kupujecie meble i akcesoria do domu i mieszkania? W wakacje mam zaplanowany remont i juz powoli szukam pomysłów na fajne urządzenie od nowa swojego salonu i kuchni. Znalazłam w necie sporo dobrych opinii na temat sklepu: http://www.homlando.com Oferta faktycznie wygląda obiecująco, jest sporo rzeczy, które mi sie bardzo podobają, szczególnie dodatki, które są bardzo oryginalne i fajnie by się komponowały z dość prostym wnętrzem, trochę w stylu skandynawskim. Co o tym myślicie? Skąd czerpiecie inspiracje na urządzanie własnych mieszkań?
Polya1982

Urządzanie remontowanie mieszkania

Postautor: burak55 » pt lut 17, 2017 11:39 am

Ja w sumie używam różnych aplikacji w których mogę zobaczyć różne propozycje jak wyremontować / urządzić mieszkanie. Zobacz na przykład homebook bardzo ciekawe propozycje dają.
burak55

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego