EMERYCIE WON ZE SZKO£Y

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

EMERYCIE WON ZE SZKO£Y

Postautor: SOLKAN » wt cze 26, 2012 3:49 pm

Ktoś słyszał o nakazie zwalniania i ponownym niezatrudnianiu emerytów z placówek oświatowych w piaseczyńskich szkołach
SOLKAN
 
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 24, 2010 3:53 pm

Postautor: looky » sob cze 30, 2012 10:37 pm

A kto słyszał, może napiszesz? :roll:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: smog » czw lip 05, 2012 9:22 am

Ja słyszałem, że Solkan słyszał, że ktoś słyszał.
W każdym razie myślę, że to skandal.
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm

Postautor: argrabi » czw lip 05, 2012 9:29 am

smog pisze:Ja słyszałem, że Solkan słyszał, że ktoś słyszał.
W każdym razie myślę, że to skandal.

Ten głuchy telefon?
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: Kucyk » czw lip 05, 2012 12:33 pm

A czy ktoś słyszał pełne hasło: EMERYCIE WON ZE SZKO£Y-ZWOLNIJ STO£EK DLA M£ODEGO PEDAGOGA!
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: SOLKAN » czw lip 05, 2012 8:01 pm

Ciche wytyczne z gminy dotyczące placówek oświatowych , o nieprzedłużaniu umów z emerytami i niezatrudnianiu emerytów.
Jak ktoś nie wieży to niech się popyta po szkołach ,przedszkolach itp placówkach
SOLKAN
 
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 24, 2010 3:53 pm

Postautor: Kucyk » czw lip 05, 2012 8:11 pm

A! To Koleżanka Solkan wie z szeptanej propagandy, że są teraz takie wytyczne iż emeryci mają być na emeryturach, żeby młodzi nie mogli żyć spokojnie na zasiłku!

Swoją drogą ciekawe co to za patałach się pod nick'iem "solkan" kryje. Myślę że niejaki Pytek - bo wciąż się pyta. Polecam lekturę początków postów: http://forum.powiat-piaseczynski.info/s ... hor=SOLKAN
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: anuleksa » czw lip 05, 2012 9:08 pm

SOLKAN pisze:Jak ktoś nie wieży to niech się popyta


Na wieży to leżał Jerzy i proszę na tym zacnym forum frakcji P.K. :wink: od fiutów nie wyzywać :twisted:
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: SOLKAN » pt lip 06, 2012 5:20 pm

Ciekawe jak będzie żył kurduplowaty koń za 800 złoty.Nie martw się zwolnią drobny personel a stare pierdzi-stołki zostawią, nowym nauczycielom też umów nie przedłużają
SOLKAN
 
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 24, 2010 3:53 pm

Postautor: Kucyk » pt lip 06, 2012 10:48 pm

To zostawią, czy zwolnią? Zdecyduj się, bo nie wiem jak przysrać...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: agnmon » sob lip 07, 2012 5:31 pm

A co w tym takiego strasznego, że "sugeruje" się nie podpisywanie umów z emerytami? Tyle jest młodych osób, którym trudno znaleźć cały etat czy choćby parę godzin, bo emeryt ciągle w szkole siedzi? Jeśli Ci Państwo przeszli już na emeryturę, to podjęli decyzję i powinni zwolnić miejsce młodszym, którzy może będą mieli z czego rodziny utrzymywać. Rozumiem, że emerytura niska, ale przynajmniej jakaś jest. Młodzi tymczasem jeśli nie mają pracy, to w ogóle nie mają źródła utrzymania.
Awatar użytkownika
agnmon
 
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 26, 2010 5:08 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » sob lip 07, 2012 6:01 pm

agnmon pisze:A co w tym takiego strasznego, że "sugeruje" się nie podpisywanie umów z emerytami? Tyle jest młodych osób, którym trudno znaleźć cały etat czy choćby parę godzin, bo emeryt ciągle w szkole siedzi? Jeśli Ci Państwo przeszli już na emeryturę, to podjęli decyzję i powinni zwolnić miejsce młodszym, którzy może będą mieli z czego rodziny utrzymywać. Rozumiem, że emerytura niska, ale przynajmniej jakaś jest. Młodzi tymczasem jeśli nie mają pracy, to w ogóle nie mają źródła utrzymania.


No i dobrze, ze zwalniają. Zatrudnianie emerytów wiąże się z niepłaceniem za nich ZUS przy umowach śmieciowych, ale chyba dotyczy to też studentów, lub osób z innym tytułem ubezpieczenia, więc dać szansę młodym, którzy robią i rodzą dzieci.
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

>Głodowa emerytura byłego dyrektora<

Postautor: SOLKAN » czw sie 23, 2012 8:10 pm

anuleksa pisze:
agnmon pisze:A co w tym takiego strasznego, że "sugeruje" się nie podpisywanie umów z emerytami? Tyle jest młodych osób, którym trudno znaleźć cały etat czy choćby parę godzin, bo emeryt ciągle w szkole siedzi? Jeśli Ci Państwo przeszli już na emeryturę, to podjęli decyzję i powinni zwolnić miejsce młodszym, którzy może będą mieli z czego rodziny utrzymywać. Rozumiem, że emerytura niska, ale przynajmniej jakaś jest. Młodzi tymczasem jeśli nie mają pracy, to w ogóle nie mają źródła utrzymania.


No i dobrze, ze zwalniają. Zatrudnianie emerytów wiąże się z niepłaceniem za nich ZUS przy umowach śmieciowych, ale chyba dotyczy to też studentów, lub osób z innym tytułem ubezpieczenia, więc dać szansę młodym, którzy robią i rodzą dzieci.


Na kliki i układy niema rady, jak niską musi mieć emeryturkę były dyrektor szkoły żeby dorabiać jako emeryt. Fakt autentyczny z jednej z piaseczyńskich placówek oświatowych :kino: :kino: :kino: :kino: :kino: :kino: :kino:
SOLKAN
 
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 24, 2010 3:53 pm


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości

cron