Odzież dla puszystych - sklepy dla puszystych

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Odzież dla puszystych - sklepy dla puszystych

Postautor: sharmlover » śr sie 01, 2007 7:29 pm

Mam nadzieje, ze nie dotyczy to większości z Was – napisze wiec swoim imieniu.

Spędzając kolejny dzień na poszukiwaniach odzieży damskiej w rozmiarze większym niż 46 a wyglądem niekoniecznie przypominającej worek, zupełnie przypadkiem weszłam do sklepu H&M w Auchan. Tam znalazłam wystarczająco duży wybór spodni, bluzek nawet krótkich sukienek w rozmiarach 46-54 były również większe, ku mojemu zaskoczeniu ceny nie okazały sie być odstraszającymi: od 30 zł do maksymalnie 199 zł.

Mam prośbę, jeśli znacie jakieś sklepy z odzieżą, bielizna czy obuwiem w "nietypowych" rozmiarach napiszcie.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Odzież nietypowe rozmiary, Odzież dla puszystych

Postautor: Martin » śr sie 01, 2007 7:46 pm

1. Jak mieszkałem w Warszawie na Wspólnej, to często przechodziłem obok sklepu Salon Maxi, ul. Wspólna 27A w Warszawie. Nie znalazłem ich strony internetowej, ale na poniżej podanej stronie reklamują swoje usługi i podane są adresy ich salonów: www.infoteria.pl/letter1.php?branza1=Odzie%BF%20dla%20puszystych

2. Kolejny sklep w Warszawie: Sklep Ela Duże Rozmiary przy ulicy Grochowskiej 293 w Warszawie. Ci chociaż mają stronę internetową: http://ela.netbiz.pl

3. Przede wszystkim polecam bardzo ciekawy serwis internetowy, który znajduje się w zbiorach administrowanego przeze mnie katalogu ciekawych stron:

Tytuł: PuszystaPolka.pl - odzież markowa

Adres: http://www.puszystapolka.pl/

Obrazek

Opis: Sklep internetowy z markową odzieżą dla młodych duchem lub ciałem puszystych kobiet oraz wszystkim czego potrzebujesz by być piękną i szczęśliwą. Diety, kosmetyki wyszczuplające, zioła i leki oraz produkty dietetyczne możesz u nas kupić lub... po prostu pogadać o nich i innych sprawach na cafe forum.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jankes » czw sie 02, 2007 7:46 am

Martin pisze:PuszystaPolka.pl - odzież markowa

Bardzo fajnie zrobiony sklep internetowy!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: PESTKA35 » czw sie 02, 2007 4:06 pm

Sklep dla puszystych jest tez obok mojego bloku na ulicy POWSTAńCÓW WARSZAWY w Piasecznie, ale niestety sklep nie jest tani, ale są piękne rzeczy...
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Martin » czw sie 02, 2007 4:47 pm

PESTKA35 pisze:Sklep dla puszystych jest tez obok mojego bloku na ulicy POWSTAńCÓW WARSZAWY

Chodzi Ci o sklep w bloku Szkolna 24 (przy skrzyżowaniu ulic Szkolna i Powstańców Warszawy)?
LOKALIZACJA: http://mapa.targeo.pl/Szkolna_24,0,638168,469720
Faktycznie jest tam sklep dla puszystych. Zapomniałem o nim, a jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania
(pod latarnią najciemniej) :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: PESTKA35 » czw sie 02, 2007 6:15 pm

Tak o ten mi chodzi :lol: wiem o nim bo niestety zaczynam juz należec do puszystych :( wiec intersuje sie taka odzieżą :wink:
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: sharmlover » czw sie 02, 2007 7:42 pm

Ja tez odwiedzilam ten sklep kilka razy, jednak niestety jak napisalas sklep nie zalicza sie do tanich (chociaz za jakosc zazwyczaj trzeba zaplacic) a te rzeczy, ktore przypadly mi do gustu znacznie przewyzszaly moj budzet :( . Raz udalo mi sie kupic ladna sukienke w sklepie monnari w rozmiarze 48 - niestety cena wryla mi sie w pamiec do dzis :D - a sukienke kupowalam w Listopadzie 2005.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Martin » czw sie 02, 2007 8:41 pm

Przeglądałaś ubrania w sklepie internetowym: www.puszystapolka.pl, czy ubrania wolisz zmierzyć przed zakupem?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » czw sie 09, 2007 7:57 pm

Zdecydowanie - w przypadku bielizny - mierzenie. W przypadku pozostalaej odziezy, zazwyczaj kontroluje swoje oble wymiary wiec wole kupowac bez przymierzania. Nigdy nie bylam zwolenniczka przymierzania - duzo rzeczy kupuje przez internet zazwyczaj w USA przez ebay - bo tam jakos ta moda dla puszystych jest bardziej zyciowa i mlodziezowa a czasam nawet sexi :wink:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: sharmlover » sob wrz 29, 2007 2:31 pm

Udalo mi przekonac sie do odwiedzenia Fashion House Outlet i tu mila niespodzianka w sklepie Olsen - mozna znalezc zuepelnie ciekawa odziez w rozmiarach powyzej 44.
Ceny (jak dla mnie) sa wysokie - ale trafiajac na wyprzedaz - mozna zrobic zakupy bez doprowadzania sie do bankructwa.
Obsluga jest rowniez bardzo wyrozumiala i cierpliwa - polecam :good:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron