Biały proszek w bananach w Auchan. Kokaina warta 20 mln zł?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Biały proszek w bananach w Auchan. Kokaina warta 20 mln zł?

Postautor: Majkel » czw kwie 19, 2012 8:00 pm

Policjanci z Centralnego Biura śledczego zabezpieczyli w magazynach Auchan w Katowicach i Raciborzu ponad sto kilogramów białego proszku ukrytego w kartonach z bananami. Wstępne testy wskazują, że to kokaina o wartości 20 mln zł.

Pierwszą partię ponad 30 kilogramów agenci CBś zabezpieczyli trzy dni temu w magazynie Auchan w Katowicach. - Woreczki poupychano w transporcie bananów - mówi nasz informator. Wstępne, przeprowadzone na miejscu testy wskazują, że w woreczkach była kokaina.

W środę podobny transport - tym razem 70 kilogramów - znaleziono w magazynie Auchan w Raciborzu. Znaleziona substancja trafiła do laboratorium kryminalistycznego w Katowicach. Za kilka dni ma być gotowa ekspertyza, która da odpowiedź, czy to faktycznie narkotyk.

Jeśli laboranci potwierdzą, że w woreczkach jest kokaina, będzie to największy transport tego narkotyku przejęty w historii śląskiej policji. Jego rynkowa wartość to 20 mln zł. CBś sprawdza teraz, skąd przyszły banany, kto je przewoził i kto miał dostęp do magazynu. Przedstawiciele Auchan dla dobra śledztwa nie komentują sprawy.

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... aina_.html
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Biały proszek w bananach w Auchan. Kokaina warta 20 mln zł?

Postautor: Kucyk » czw kwie 19, 2012 8:07 pm

Nie wiecie kiedy w Piasecznie będzie dostawa bananów?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Biały proszek w bananach w Auchan. Kokaina warta 20 mln zł?

Postautor: argrabi » czw kwie 19, 2012 8:55 pm

Ja kupiłem i się bardzo zdziwiłem, jak banany się rozsypały.. Teraz wiem, dlaczego..
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Biały proszek w bananach w Auchan. Kokaina warta 20 mln zł?

Postautor: anuleksa » czw kwie 19, 2012 8:58 pm

Biedne małpy :( Oczy im z orbit wyskoczą po zeżarciu kiści :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron