Koncert Piosenki Francuskiej

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Konstancin-Jeziorna. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Konstancin-Jeziorna? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

Koncert Piosenki Francuskiej

Postautor: wdolinski » wt kwie 17, 2012 9:49 pm

Zapraszamy na



Koncert Piosenki Francuskiej

w wykonaniu duetu Mintoft & Kummer



piątek 20 kwietnia godz.19:30



w Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści ul. Diamentowa 8 05-510 Konstancin-Jeziorna, Czarnów

info: muzeumbajek@wp.pl 509 454 871
Wieczór poetyckich piosenek, poruszających serce i inspirujących umysł. Idealny dla wszystkich poszukujących wiosennej odnowy i odświeżenia wyobraźni.



Grają i śpiewają artyści Mintof i Krzysztof Kummer



wstęp 15,- dorośli

10,- dzieci



INFORMACJA NA TEMAT ARTYSTÓW:



Józef Czyż Mintoft, od 9 roku życia mieszkający poza granicami kraju, gdzie od 20 lat występował na dużych i małych scenach, w belgijskich klubach i kawiarniach. Skomponował między innymi muzykę do



sztuki Alfreda Musseta „Il Ne faut jurer de rien” wykonywanej przez belgijski teatr wędrowny „Theatre de l’Equipe”, na terenie Belgii.

Obecnie rozpoczyna swoją działalność artystyczną w Polsce. Niezwykle skromny, wielki duchem, swoim śpiewem i muzyką otwiera ludzkie serca. Jest kompozytorem, autorem tekstów i wykonawcą, gra na gitarze



akustycznej i śpiewa w języku francuskim.

To bard śpiewający po francusku, obywatel świata ponad narodowościami, muzyk ponad stylami, polski trubadur.



Tak pisze o sobie:

"Nomadyzm mam we krwi. Jestem podróżnikiem między krajami, między kulturami, między językami. Dzieciństwo spędziłem w Polsce, wiatry PRL - owskiej historii wyrwały mnie z korzeniami i przygnały do



Afryki, później do Belgii gdzie osiągnąłem wiek dojrzały. Tęsknota i przypadek sprawiły, że wróciłem do ojczyzny."



Krzysztof Kummer - kompozytor i gitarzysta. Laureat festiwali piosenki studenckiej i

poezji śpiewanej. Grał w zespołach żeglarskich, turystycznych i rockowych.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Wróć do Rozrywka w gminie Konstancin-Jeziorna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron