Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych...

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych...

Postautor: agnieszkatopolak » wt mar 20, 2012 3:36 pm

Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych: glazura, terakota, mozaika, gres, kamień naturalny... GWARANCJA JAKOśCI!!!

Szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego fachowca, który niedrogo i szybko położy płytki w twoim domu lub mieszkaniu: w łazience, kuchni, na schodach i tarasach? - Dobrze trafiłeś!

Nazywam się Paweł Gugała i jestem rzemieślnikiem, czeladnikiem glazurnictwa. Należę do Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, które skupia najlepszych fachowców w kraju z branży glazurniczej. Częste szkolenia, profesjonalny sprzęt glazurniczy oraz moje zamiłowanie do wykonywanej pracy gwarantują zakończenie współpracy sukcesem. Prowadzę firmę zajmującą się kompleksowymi usługami glazurniczymi. Dodatkowo świadczę usługi z zakresu prac hydraulicznych i elektrycznych oraz pozostałych robót wykończeniowych. Między innymi posiadam dyplom czeladnika w zawodzie glazurnik, kwalifikacje w zawodzie hydraulik, uprawnienia elektryczne, gazowe i ciepłownicze, odbyłem również kilkadziesiąt innych szkoleń w branży budowlanej.
Nie ma dla mnie zbyt dużych ani zbyt małych inwestycji.

Nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd i wycenę usługi, nie mam ukrytych kosztów.

WYSTAWIAM RACHUNEK I GWARANCJę DO 5 LAT.

PRZYJADę, DORADZę, POMOGę.

Zapraszam do kontaktu!
Paweł Gugała
Tel. 515 966 458
e-mail: kontakt@finishuj.pl
http://www.finishuj.pl
agnieszkatopolak
 
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 08, 2009 8:26 am

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości