Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler to już nie kuchnia

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler to już nie kuchnia

Postautor: Paulina » pt mar 16, 2012 10:34 am

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że program Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler zmienił się i nie jest już o kuchennych rewolucjach, a o problemach rodzinnych właścicieli restauracji? We wczorajszym odcinku przeszli już samych siebie http://tvnplayer.pl/programy-online/kuc ... 10909.html i oglądało się to jak flaki z olejem. Chciałabym, aby powróciła poprzednia formuła programu, gdzie problemem restauracji była kuchnia, wystrój, a nie jakieś chore sytuacje w rodzinach. Pomyliły się im chyba formuły programu i wydaje mi się, że wczoraj oglądałam Rozmowy w toku Ewy Drzyzgi a nie Kuchenne Rewolucje, które planowałam obejrzeć.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler

Postautor: stentonik » pt mar 16, 2012 11:18 am

Produkcja programu liczy 23 osoby ( w pierwszej serii 12 osób), z czego jeden z reżyserów i scenarzystów to uznany dokumentalista. TVN postawił ultimatum Gesslerce, że w tym sezonie "ma być akcja" bo poprzednie tematy o brudnej kuchni juz sie wyczerpały i format jest zagrożony. Info mam od kolegi z ekipy tego cyrku. Jak ktoś chce się nauczyć gotować to powinien zmienić kanał na Kuchnia.tv.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler

Postautor: Paulina » pt mar 16, 2012 11:50 am

stentonik pisze:w tym sezonie "ma być akcja"

Jeżeli w tym sezonie "ma być akcja", to chyba coś im się pomyliło, bo ja tam akcji nie widziałam, a bardziej telenowelę familijną. :)
stentonik pisze:zmienić kanał na Kuchnia.tv

Nie pozostaje nic innego, jak zmienić kanał i zacząć częściej oglądać Kuchnia.tv :D
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler

Postautor: hipo7 » pt mar 16, 2012 12:06 pm

Paulina pisze:Nie pozostaje nic innego,


ja wyznaję zasadę, że im mniej tv, tym lepiej dla mnie ;)
najlepsza zabawe mam, kiedy 30 osób umawia sie w knajpie i wspólnie gotuje :)
w tym miesiącu mamy kuchnie grecką :)
hipo7
 
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 19, 2011 12:14 pm

Re: Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler

Postautor: Paulina » pt mar 16, 2012 12:40 pm

hipo7 pisze:najlepsza zabawe mam, kiedy 30 osób umawia sie w knajpie i wspólnie gotuje, w tym miesiącu mamy kuchnie grecką

W której knajpie macie spotkania i czy można od Ciebie uzyskać więcej informacji na ten temat?
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Re: Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler

Postautor: hipo7 » pt mar 16, 2012 3:05 pm

Paulina pisze:więcej informacji na ten temat

oczywiście,
spotykamy się w Warszawie na starym mieście - Lokal Użytkowy
teraz to spotkanie ma juz pełna obsadę /max. to 30 osób/
żeby wiedzieć więcej, zaloguj się na Goldenline i wpisz sie do grupy UPG - uszczęsliwianie przez gotowanie. wtedy bedziesz dostawała informacje na bieżąco :)
hipo7
 
Posty: 23
Rejestracja: pn gru 19, 2011 12:14 pm

Re: Kuchenne Rewolucje Magdaleny Gessler

Postautor: Paulina » pt mar 16, 2012 3:39 pm

Nie mam konta na Goldenline, ale może kiedyś założę i przyłączę się do grupy.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Kucyk » pt mar 16, 2012 10:06 pm

No tak. Teraz żeby być kimś trzeba mieć konto na Goldenlajn. Kto go nie ma ten jest... itd.

Ceniąc sobie bardzo Gessler zaraz siądę do obserwacji o co tak Paulina się narzeka nie posiadając konta.
Swoją drogą to nie dziwara że się temat wyczerpał. Brudne kuchnie, leniwi kucharze, siusorowa obsługa, podłe żarcie, pazerni właściciele - mamy to na codzień w całej Polsce, nie mówiąc już o piaseczyńskiej gastronomii. To tak jak oglądać programy o podłączeniu kolejnych wsi do wodociągów - wciąż to samo niesienie krystalicznej wody z walącą się oborą w tle.

Paulina pisze:acząć częściej oglądać Kuchnia.tv

Albo kotlet.tv - rewelacyjny program podający np. jak zrobić wacława z mąki.

EDYCJA: Obejrzałem - to już nie jest robienie wacława z mąki. To rzeźba w goownie.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Kuchnia Polowa » pt mar 16, 2012 10:57 pm

Paulina to jest tv, a tv nie zadziwi :) Ma być oglądalność, a nie uratowanie knajpy.
Anna i Ernest
Awatar użytkownika
Kuchnia Polowa
 
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 14, 2012 5:08 pm
Lokalizacja: Stara Iwiczna/Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron