Mechanika pojazdowa- Automaniak - Gołków! Uważajcie!

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Mechanika pojazdowa- Automaniak - Gołków! Uważajcie!

Postautor: michal123 » czw lut 23, 2012 12:04 pm

Zwykły kręt proszę Państwa. Bierze się z robotę której zrobić nie potrafi i tym samym naciąga ludzi na koszty.
W moim przypadku podczas wymiany uszczelki pod głowicą okazało się, że zerwane są gwinty w głowicy mocujące poduszkę silnika.
Wg. tego pana gwinty zerwane zostały już wcześniej przez innego mechanika. OK, rozumiem, mogło tak być tylko pytanie dlaczego nie powiedział mi o tym od razu ani przy odbiorze samochodu który złożył na 3 śrubach zamiast 6, dowiedziałem się dopiero po kilku dniach jak jeszcze coś innego u niego załatwiałem i wygadał się jego pracownik. A on stwierdził że "może zapomniał". Jak można zapomnieć powiedzieć o takiej rzeczy?!
Podsumowując, gdyby od razu mi powiedział mnie musiałbym jeszcze raz zdejmować głowicy i zapłacić dodatkowo 1500 zł, tylko sprawę można było załatwić w momencie kiedy głowica była zdjęta za pierwszym razem. Dlatego też nie wierzę że, gwinty były ukręcone wcześniej. Bo gdyby tak było wiedziałbym od razu, gość chciał to zataić tylko pracownik się wygadał.
A co byłoby gdybym się nie dowiedział i w drodze urwały by się śruby???
Pozostawiam to Państwa przemyśleniom... Zastanówcie się zanim oddacie tam samochód!
michal123
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 19, 2012 4:53 pm

Postautor: Stanik » wt lip 17, 2012 3:39 pm

Również nie polecam tego zakładu.
Byłem trzy razy.
za 1 wymienili pompę hamulcową i było ok
za 2 mieli pogrzebać w zawieszeniu, coś zrobili, zostawiłem 700zł i za chwile znowu musiałem jechać z zawieszeniem i zostawić drugie tyle.. A zawieszenie nadal stuka...
Wymieniali mi cylinderek to włożyli od innego samochodu, jakiś niepasujący i po około 2-3miesiącach musze go znowu wymieniać...
Szukam nowego mechanika
Stanik
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 4:39 pm
Lokalizacja: Wola Gołkowska

Postautor: anuleksa » wt lip 17, 2012 8:31 pm

Nie ma co gadać o partaczach, bo ich jest większość. Polecam : Stara Iwiczna, Kolejowa 11. Przede wszystkim szczerą prawdę walą, a ceny znośne :) ( no ja mam rabat więc bajkowo).
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kozaczek i 9 gości