Gala ślubna w Piasecznie - czy to ma sens?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Gala ślubna w Piasecznie - czy to ma sens?

Postautor: wdolinski » sob sty 14, 2012 12:14 pm

Redakcja serwisu mieszkańców
Edycja: wątek wydzielony z http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=6180


marcin_marcin pisze:Interesuje nas:
- komplet zdjęć na płycie DVD (ilość zdjęć do ustalenia)
- możliwość wybrania zdjęć do obróbki i ich obróbka (ilość zdjęć do ustalenia)
- album z wybranymi przez nas zdjęciami

Czy możecie kogoś polecić?



Mam pytanie do autora wątku mając nadzieję, że jest jeszcze z nami na forum oraz do innych przyszłych młodych par. Moje życie zawodowe jest w jakimś stopniu związane właśnie z branżą ślubną. Obecnie jest sezon na przeróżne gale ślubne np dziś jest w Kongresowej, za jakiś niedługi czas będzie w Piasecznie a podobno w okolicy Walentynek ma być w La Musica w Stefanowie. Czy Waszym zdaniem takie gale w Piasecznie mają sens i czy bylibyście nimi zainteresowani? Z góry dziękuję za przyszłe odpowiedzi.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Re: Gala ślubna w Piasecznie - czy to ma sens?

Postautor: Majkel » sob sty 14, 2012 12:32 pm

woytazo pisze:Obecnie jest sezon na przeróżne gale ślubne np dziś jest w Kongresowej, za jakiś niedługi czas będzie w Piasecznie a podobno w okolicy Walentynek ma być w La Musica w Stefanowie.

O jednej gali ślubnej czytałem http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... php?t=4968 a gdzie można przeczytać o tej gali w La Musica, bo na ich stronie nie ma informacji?
woytazo pisze:Czy Waszym zdaniem takie gale w Piasecznie mają sens i czy bylibyście nimi zainteresowani?

Oczywiście, że jest sens. Będę świadkiem i razem z Młodymi rozglądamy się za ofertami lokalnych firm z tej branży. Warto poznać wcześniej ofertę firm, która zajmuje się sukniami ślubnymi, wiązankami, salami weselnymi, usługami foto itd itp. Wybieramy się na galę ślubną 29 stycznia do Ośrodka i chętnie zobaczylibyśmy co będzie oferowane na gali w Stefanowie.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

Gala ślubna w Piasecznie - czy to ma sens?

Postautor: Ivona » sob sty 14, 2012 12:42 pm

Byłam na zeszłorocznej gali ślubnej w Ośrodku Kultury i było na niej bardzo dużo ludzi. Osoby przychodzące na pierwszy pokaz, nie mieściły się i czekały na kolejny. Po tym co widziałam rok temu, podobnie może być w tym roku. Po frekwencji z ubiegłego roku, to według mnie jest na to zapotrzebowanie.
Awatar użytkownika
Ivona
 
Posty: 466
Rejestracja: wt sty 12, 2010 2:59 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Gala ślubna w La Musica

Postautor: wdolinski » sob sty 14, 2012 1:03 pm

Majkel pisze:a gdzie można przeczytać o tej gali w La Musica, bo na ich stronie nie ma informacji?


Ja tylko słyszałem o planach gali w La Musica na Walentynki . Jak tylko coś więcej sie dowiem to napiszę.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Gala ślubna w Piasecznie - czy to ma sens?

Postautor: Kacperek » sob sty 14, 2012 1:14 pm

Nie wiem czy jest sens organizować takie małe gale ślubne, jak rok temu odbyła się w Piasecznie. Takie imprezy, organizowane są tylko po to, aby promować swoje zamknięte kółka wzajemnej adoracji w branży ślubnej. Nie dopuszczają do takich imprez większej ilości firm, które świadczą podobne usługi. Byłem na zeszłorocznej gali w Ośrodku i była jedna firma oferująca suknie ślubne, jedna firma oferująca wiązanki, jedna od fryzur i widziałem jedną, która oferowała usługi fotograficzne itd. Zebrało się kilka firm, które działają w tej branży, ale nie konkurują ze sobą i zorganizowali wspólną galę ślubną. Jeżeli to samo ma być w La Musica w Stefanowie, to niech lepiej sobie darują z organizacją gali. Dla mnie gale ślubne, powinny być tak jak w Warszawie, gdzie jest bardzo dużo firm i można sobie porównać ofertę wielu firm. Jeżeli to mają być pojedyncze firmy, to nie powinno się tego nazywać galą ślubną. Do Ośrodka Kultury każda osoba dojdzie sobie spacerkiem, a jak ten problem chcą rozwiązać organizatorzy gali ślubnej w Stefanowie? Chyba, że nastawiają się tylko na zmotoryzowanych klientów?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Postautor: pateryzanka » pn lip 09, 2012 6:56 pm

W tym roku już było inaczej.
Przynajmniej jeśli chodzi o fotografów i salony kosmetyczne.
Był wybór. Mały i lokalny ale był. Odpowiedni do niezbyt dużego domu kultury.
Ja skorzystałam bardzo.
Popieram inicjatywę.
pateryzanka
 
Posty: 11
Rejestracja: pn lip 09, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Paterek

Postautor: wdolinski » pn lip 09, 2012 9:35 pm

pateryzanka pisze:Ja skorzystałam bardzo.
Popieram inicjatywę.


Dzięki, ale kiedy to było?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: pateryzanka » pn lip 09, 2012 9:37 pm

W syczniu tego roku - na ostatniej Gali
pateryzanka
 
Posty: 11
Rejestracja: pn lip 09, 2012 5:07 pm
Lokalizacja: Piaseczno / Paterek


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron