Wybór projektu domu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Wybór projektu domu

Postautor: Melissa » wt gru 27, 2011 1:37 pm

Witam!

Moja przyjaciółka marzy o własnym domu i w przyszłym roku chciałaby rozpocząć budowę. Prosi mnie o radę w wyborze projektu. Domek ma być niewielki, więc podczas poszukiwań zwróciłam uwagę na te domy z piwnicą. Co o nich sądzicie?
Pozdrawiam :)
Melissa
 
Posty: 29
Rejestracja: śr lis 17, 2010 10:52 am

Postautor: argrabi » wt gru 27, 2011 1:44 pm

Wiele nie pomogę, ale z doświadczeń moich znajomych - warto zwrócić uwagę na piwnicę, bo wiele z nich ma tam basen teraz.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: leny » wt gru 27, 2011 2:29 pm

argrabi pisze:warto zwrócić uwagę na piwnicę, bo wiele z nich ma tam basen teraz


Warto zwrócić uwagę na jakim terenie postawiony jest dom. Czy ziemia na której stoi jest piaszczysta czy gliniasta. Na piaszczystym terenie podczas ulewnych deszczy nigdy nie będzie Ci stała woda, chyba że ziemia będzie nasiąknięta do granic wchłanialności, a na glinie będzie zawsze problem.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron