Fryzjer chris & joanne

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Fryzjer chris & joanne

Postautor: cilri » wt lis 22, 2011 7:44 am

witam

Czy ktoś z Was może powiedzieć mi coś więcej na temat fryzjera chirs & joanne na julianowskiej w piasecznie??
cilri
 
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 21, 2011 9:25 am

Fryzjer chris & joanne

Postautor: wdolinski » wt gru 06, 2011 2:03 pm

Syn po raz pierwszy chciał tam się dziś ostrzyc ale niestety nie przygotowałem go na wydatek 40pln i poszedł kawałek dalej za 25.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Fryzjer chris & joanne

Postautor: amasoft » wt gru 06, 2011 6:43 pm

45 za strzyżenie ?! :shock: :rozpacz:
Moje GG: 8932250.
Awatar użytkownika
amasoft
 
Posty: 201
Rejestracja: śr mar 03, 2010 1:21 am
Lokalizacja: żabieniec

Fryzjer chris & joanne

Postautor: imposible » pn gru 12, 2011 10:28 pm

!!!!!! UWAGA !!!!!!! !!!!!!! UWAGA !!!!!!!!! !!!!!! UWAGA !!!!!!!!

Witam byłem w tym zakładzie i powiem szczerze że jest tam bardzo ładnie i przytulnie, ale nic po za tym ;( otóż ceny w zakładzie są bardzo drogie. Obecnie pracują tam dwie "początkujące" fryzjerki parę moich znajomych poszło tam zrobić włosy, pewne jest to to że już nigdy tam nie pójdą dlaczego ? bo to jest zakład w którym się nie "rzeźbi włosa" a tylko się go psuję, oczywiście wszystkie koleżanki poszły do prawdziwego salonu poprawiać włosy..

Pan który tam przesiaduje jest bardzo sympatyczny miły to słowa koleżanek ;) czego nie można powiedzieć o wpółwłaścicielce zakładu jest arogancka itp. .

Przykre to jest trochę ale nic się nie poradzi na to, szkoda waszego zmarnowanego czasu który włożyliście w ten "zakład".
imposible
 
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 12, 2011 12:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fryzjer chris & joanne

Postautor: Kucyk » pn gru 12, 2011 10:32 pm

Mam pytanie do Koleżanki Imposible, jako znającej temat: bardzo splątały mi się w rowie kakaowym rodzyny z barambolami. Czy w tym zakładzie mogę liczyć na profesjonalne frezowanie przedziału bobrownicą?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Fryzjer chris & joanne

Postautor: imposible » pn gru 12, 2011 10:38 pm

nie jestem panią tylko panem ;O

a czy takie zabiegi robią w zakładzie to już trzeba zajść i zapytać ich.
imposible
 
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 12, 2011 12:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fryzjer chris & joanne

Postautor: Misia311 » wt gru 13, 2011 2:34 am

imposible pisze:!!!!!! UWAGA !!!!!!! !!!!!!! UWAGA !!!!!!!!! !!!!!! UWAGA !!!!!!!!


Witam byłem w tym zakładzie i powiem szczerze że jest tam bardzo ładnie i przytulnie, ale nic po za tym ;( otóż ceny w zakładzie są bardzo drogie. Obecnie pracują tam dwie "początkujące" fryzjerki parę moich znajomych poszło tam zrobić włosy, pewne jest to to że już nigdy tam nie pójdą dlaczego ? bo to jest zakład w którym się nie "rzeźbi włosa" a tylko się go psuję, oczywiście wszystkie koleżanki poszły do prawdziwego salonu poprawiać włosy..

Pan który tam przesiaduje jest bardzo sympatyczny miły to słowa koleżanek ;) czego nie można powiedzieć o wpółwłaścicielce zakładu jest arogancka itp. .

Przykre to jest trochę ale nic się nie poradzi na to, szkoda waszego zmarnowanego czasu który włożyliście w ten "zakład".


Miałam się nie wypowiadać ale śledzę to forum i mam pytanie do imposible. Ileż jadu masz w sobie człowieczku tak angażując się w tę kampannię oszczerstw? Logujesz się na kilkunastu forach jako inna osoba i wylewasz swój kretyński, kłamliwy jad na tę firmę ? Masz kompleksy małego członka ? Czy raczej masz napięcie przed miesiączkowe ? Tak czy siak jesteś przedstawicielem homo-erektus i ubolewam nad istnieniem takiego gatunku jak ty. Wszystkim którzy czytają to forum chcę powiedzieć iż posty tego homo-erektusa nie są obiektywne albo merytoryczne, a mają na celu jedno, dyskredytację tego salonu w oczach ewentualnych klientów. Odwiedzam salon Chris&Joanne regularnie co tydzień od momentu otwarcia i powiem Wam Szanowni Sąsiedzi z Piaseczna iż jest to miejsce wyjątkowe pod względem fachowości, wystroju i atmosfery. Z całą pewnością polecam ten salon i wręcz przeciwnie odwiedzajcie go szanowni sąsiedzi aby samemu poczuć na sobie tak jak ja zadowolenie w tym miejscu i aby byle homo-erektus nie miał satysfakcji z swoich działań. Czytając takie posty drodzy Państwo myślę o naszych relacjach między ludzkich czyli społecznych, "niedojda życiowy - imposible" człowiek przegrany, miotający się w swoiej chorej nienawiści do wszystkiego i wszystkich. Oszczerca rzucający bezzasadne pomówienia na lewo i prawo, człowiek któremu należy współczuć iż jedyną formą jego sukcesu jest to że może zabłysnąć anonimowo na tym forum. Jesteś nikim i niczym, takim już pozostaniesz. Z drugiej strony mamy świetną firmę usługową której na pewno nie można zarzucić braku obiektywizmu ponieważ na ich stronach firmowych mimo moderacji zamieszczane są nie tylko pozytywne posty ale i merytoryczne głosy klientów iż to i owo można by zmienić. http://chrisjoanne.wordpress.com Wybór należy do nas, czy chcemy być sterowni jadem homo-erektusa, czy sami przekonamy się jak to jest naprawdę?

P.S. A tobie "imposible" , "niezadowolonyklient" i jak cię tam zwał powiem tak, jak się nie ma miedzi to się na tyłku siedzi albo jak w twoim wypadku jeśli jesteś z konkurencji tego salonu to pracuj tak abyś miał klientów i nie musiał/ła się posuwać do takich "świńskich metod".

Pozdrawiam Sąsiadów z Piaseczna
Misia311
 
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 13, 2011 2:05 am

Fryzjer chris & joanne

Postautor: pminnesota » wt gru 13, 2011 6:27 am

Misia311 - Twój wpis też jest bardzo obiektywny i nic nie sugeruje, zupełnie...
Coś, jakby: Przyganiał kocioł garnkowi... :klotnia:
Awatar użytkownika
pminnesota
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 3:41 pm
Lokalizacja: Ze świata :)

Fryzjer chris & joanne

Postautor: imposible » wt gru 13, 2011 1:04 pm

Misia311 to dziuniapiaseczno czyli to właśnie ta współwłaścicielka wspomnianego zakładu.. Ludzie możecie wierzyć lub nie.. aby się przekonać czy ten zakład jest profesionalny zapraszam osoby które mają odwagę i kasę aby tam poszły i same się przekonają pracują tam dwie fajne, miłe fryzjerki ale co z tego jak one się dopiero uczą... http://chrisjoanne.wordpress.com to jest strona tej rudej przepraszam misi311..Tam dodawała komentarze moja koleżanka która poszła do tego zakładu zrobić włosy napisała tylko prawdę ale rudzielec skasował komentarze które im nie pasowały ..

http://chrisjoanne.wordpress.com to strona ich "zakładu" pani ruda założyła parę kont i robiła sztuczny tłum ;p wpomniana wyżej moja koleżanka wczoraj napisała ale szefostwo z "zakładu" przy julianowskiej skasowało posty..
imposible
 
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 12, 2011 12:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fryzjer chris & joanne

Postautor: Kucyk » wt gru 13, 2011 1:49 pm

Nieee. To nie możliwe! Przecież nad głową właścicielki rozciąga się aureola świętości!

Ja jednak miał bym apel: załatwiajcie swoje porachunki poza tym oto zacnym forum. Polecam bezpośredni sparing, bądź wykorzystanie telefonii stacjonarnej czy też komórkowej. Naprawdę źle czyta mi się te bełty mające w zamyśle autorów umaczać przeciwnika w szambie. I [cenzura] obchodzi mnie kto kryje się pod nickiem takim czy innym - jeśli ktoś nie ma chęci / odwagi podpisać się czy nawet przedstawić w sposób który umożliwia identyfikację, to niech się zajmie grą na fujarce, czy czymkolwiek pożyteczniejszym, bo takie "anonimowe" donosy i podszczywy naprawdę nikogo tu nie ruszają.
Salon jeśli będzie dobry obroni się sam. Jeśli będzie leciał z klientami w siusiaka - sam padnie. I to absolutnie bez udziału forum.

Dobranoc.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Fryzjer chris & joanne

Postautor: imposible » wt gru 13, 2011 4:16 pm

To nie są donosy, forum jest po to żeby się wypowiedzieć i to zrobiłem nic więcej tylko drażni mnie jeśli jest inaczej a piszą inaczej .
imposible
 
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 12, 2011 12:20 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fryzjer chris & joanne

Postautor: Misia311 » wt gru 13, 2011 4:29 pm

imposible pisze:to nie są donosy, forum jest po to żeby się wypowiedzieć i to zrobiłem nic więcej tylko drażni mnie jeśli jest inaczej a piszą inaczej .


Kończąc tą polemikę, polecam ci imposible poszukać dobrego psychiatry. Nie kontrolowane objawy napadu złości, agresji itp. można leczyć jeśli się chce. A tak apropos to słyszałam iż twoimi postami zajeły się odpowiednie służby i finał będzie wkrótce.

Pozdr. Misia 311
Misia311
 
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 13, 2011 2:05 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości