Tłumaczenia ogólne i specjalistyczne - język angielski

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Tłumaczenia ogólne i specjalistyczne - język angielski

Postautor: Lingvika » czw lis 03, 2011 9:35 am

Witam serdecznie.

Jestem tłumaczką języka angielskiego specjalizującą się w tłumaczeniach z zakresu ekonomii i prawa. Wykonuję również tłumaczenia, które nie wymagają posiadania specjalistycznej wiedzy z konkretnej dziedziny.

Zapraszam na moją stronę, na której można więcej dowiedzieć się o świadczonych przeze mnie usługach, moim doświadczeniu, warunkach współpracy oraz poznać orientacyjne stawki. Pragnę zaznaczyć, że nie traktuję zleceń standardowo. W zależności od charakteru zlecenia, proponuję najkorzystniejszą, moim zdaniem, formę rozliczenia.

Link do mojej strony: http://www.lingvika.pl

Jeszcze nie jestem tłumaczem przysięgłym, dopiero przygotowuję się do państwowego egzaminu, więc na razie nie mam uprawnień do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych, najczęściej wymaganych przez urzędy, czy sądy. Mam jednak nadzieję, że już niedługo będę mogła Państwu zaoferować również i takie tłumaczenia.
Awatar użytkownika
Lingvika
 
Posty: 6
Rejestracja: czw lis 03, 2011 9:19 am
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości