Czyszczenie rynien

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czyszczenie rynien

Postautor: Kucyk » śr lis 02, 2011 4:54 pm

Jeśli rosną Ci drzewka i kwiatki w rynnach polecam skorzystać z usług Pana Krzysztofa. Właśnie oczyścił mi rynny i jestem zadowolony. Zadzwoniłem, przyjechał za 20 minut, zrobił co trzeba, posprzątał po sobie, wziął niewielką sumę. Tak się powinno podchodzić do klienta!

POGOTOWIE DACHOWE
886 289 226
pogotowiedachowe@interia.pl
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: leny » śr lis 02, 2011 10:10 pm

Tak w przybliżeniu możesz podać ile metrów rynny i jaka kwoto, jeśli nie tajemnica?
Ja czyszczę u siebie kilka razy w roku i czasami liście przelatują przez wierzch rynny, tyle ich mam;/
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr lis 02, 2011 10:45 pm

U mnie nie liście a drzewa rosły i szczerze pisząc to rynny raczej stanowiły doniczkę z humusem. W każdym razie podczas większego deszczu część wody spadała nie rurami spustowymi, ale wprost za burtę.
Wyczyszczenie 50 mb zasyfiałych rynien umieszczonych na wysokości 6,5 m kosztowało 3zł za metr.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: smog » śr lis 02, 2011 10:46 pm

Ja mam siatki na rynnach i dużo drzew wokół domu. Działa to całkiem nieźle. Tzn. można czyścić rynny rzadziej np. raz na dwa lata.
Liście nie wpadają trochę igieł z sosen i drobnego syfu.

Za porządne czyszczenie ręczne + karcher zapłaciłem ostatnio 8 zł /1 mb. Dość boleśnie to wychodzi za całość.


Kucyk - właśnie zobaczyłem ile zapłaciłeś. Już zapisuję ten telefon
Awatar użytkownika
smog
 
Posty: 111
Rejestracja: śr mar 24, 2010 1:13 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron