e-supermarket obsługujący miejscowości z naszego regionu

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Postautor: kameleon » wt lip 03, 2007 1:23 pm

Loonna pisze:ile czasu i energii mozna przy okazji zaoszczedzic

Tego nie da się przeliczyć na kasę. Tak więc, jeżeli 3fx jest zadowolony po swoim pierwszym zamówieniu, to chyba warto :)
Kameleon
Awatar użytkownika
kameleon
 
Posty: 548
Rejestracja: pn mar 26, 2007 6:05 pm
Lokalizacja: Warszawa (Ursynów)

Postautor: PESTKA35 » wt lip 03, 2007 1:28 pm

O I JA SKORZYSTAM, JAK TAK PIęKNIE JEST...... :D chociaż ja uwielbiam chodzić po zakupy do marketów :wink: ale tu jest plus ze nie ma pokus i nie kupisz nic nie zaplanowanego :wink: tylko co zamówisz :D
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Jankes » wt lip 03, 2007 1:34 pm

PESTKA35 pisze:tu jest plus ze nie ma pokus i nie kupisz nic nie zaplanowanego

To jest jeden z największych plusów zakupów przez internet, bo kupujesz tylko to co jest potrzebne i niezbędne. W przypadku zakupów w tradycyjnym sklepie zawsze idąc między półkami coś zobaczymy i wsadzimy do koszyka. Przez to w marketach wydajemy więcej kasy. W e-supermarkecie można zaoszczędzić kupując tylko najpotrzebniejsze rzeczy.
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin KANIA » wt lip 03, 2007 1:50 pm

Jankes pisze:W przypadku zakupów w tradycyjnym sklepie zawsze idąc między półkami coś zobaczymy i wsadzimy do koszyka. Przez to w marketach wydajemy więcej kasy.


Zawsze mam kartkę z potrzebnymi mi artykułami, nigdy nic ponadto nie kupuje. Pracowałem kiedyś w Leroy Merlin więc wiem na czym polegają promocje i etc. A z e-marketu na pewno skorzystam, pozdrawiam :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: PESTKA35 » wt lip 03, 2007 5:00 pm

Martin pisze:czasami zdarza mi się że robiąc zakupy z synem muszę kupić coś więcej

U mnie to samo, tak bywa z dziećmi :)
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: sharmlover » wt lip 03, 2007 8:13 pm

Przyznam, ze po opinii 3fx skusze sie na zakupy w .a.pl. Od kilku lat, szczegolnie zima robilam zakupy dla moich rodzicow w leclerc online i na 27 dostaw - nie bylam zadowolona moze 4 razy, a jestem raczej wybredna klientka.

Prosba do 3fx - jesli bedziesz jeszcze robil tam zakupy prosze napisz chocby kilka zdan czy jestes zadowolony.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Martin » wt lip 03, 2007 8:50 pm

Jeszcze jak mieszkałem na Chomiczówce w Warszawie, to robiłem kilka razy zakupy w LECLERC www.hipernet24.pl, ale od kiedy przeprowadziłem się do Piaseczna zapomniałem o ich istnieniu...
sharmlover pisze:Od kilku lat, szczegolnie zima robilam zakupy dla moich rodzicow w leclerc online

Hipernet24.pl obsługuje nasz region?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: lucja » wt lip 03, 2007 9:02 pm

Jak mieszkałam w Warszawie, to też korzystałam od czasu do czasu z hipernet24.pl, ale teraz po tym co przeczytałam w wypowiedzi 3fx, to wolałabym zrobić zakupy w a.pl
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » wt lip 03, 2007 9:10 pm

Oczywiscie :D nawet Konstancin i to napewno od 2002/3 roku, bo przez caly okres kiedy mieszkalam w Egipcie robilam rodzinie zakupy przez internet i nawet bylam zadowolona. Najbardziej z tego, ze kiedy nie moglam byc na miejscu dowozili wszystko na czas na swieta czy np na dzien Mamy. :good:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Martin » śr lip 04, 2007 7:41 am

Oczywiście nawet Konstancin i to na pewno od 2002/3 roku

Hipernet24.pl to jeden z najstarszych sklepów internetowych z branży spożywczej. Szkoda tylko, że przez taki długi okres nie rozszerzyli terenu który obsługują. Po tylu latach i sporym doświadczeniu powinni obsługiwać przynajmniej lokalizacje, gdzie mają swoje sklepy Leclerc. Plus dla Hipernet24 za wersję strony dla niewidomych http://www.hipernet24.pl/tekst.php
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: trzyfx » śr lip 04, 2007 9:15 am

sharmlover pisze:Prosba do 3fx - jesli bedziesz jeszcze robil tam zakupy prosze napisz chocby kilka zdan czy jestes zadowolony.

OK, ale to będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie, ponieważ w tej chwili nie mamy miejsca na nowe zakupy - lodówka jest pełna :)
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jakub » śr lip 04, 2007 6:57 pm

3fx pisze:nie mamy miejsca na nowe zakupy - lodówka jest pełna

Nie ma się co dziwić, ze lodówka PE£NA skoro zrobiłeś duże zakupy w A.pl
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub » sob lip 07, 2007 3:37 pm

Po opinii 3fx sam zrobiłem u nich zakupy i właśnie otrzymałem zamówione produkty. Pełen profesjonalizm pracowników dostarczających produkty i wszystkie artykuły są wybrane dobrze jakościowo (puszki równe, data ważności OK). Polecam zakupy w e-supermarkecie A.pl
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jankes » czw lip 12, 2007 9:13 am

No i ja zrobiłem zakupy w e-supermarkecie A.pl i faktycznie przemiła obsługa dostarczyła przesyłkę. Towar ładnie zapakowany - LODÓWKA WYPCHANA ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » pn lip 16, 2007 8:24 pm

No to juz chyba wszyscy wypchali lodowki oprocz mnie :wink: Ja napewno napisze jak sie sprawuje supermaket a.pl jak tylkomocniej popada deszcz lub snieg. Wtedy wygodnictwo i lenistwo zmusi mnie do kolejnych zakupow spozywczych online,majac dobre doswiadczenia w leclerc napewno po Waszych opisach napewno kolejne spozywcze zakupy zrobie w a.pl. :D
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron