Warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty dla rodziców

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty dla rodziców

Postautor: Madzik » wt paź 04, 2011 6:49 pm

Witam!

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na prowadzone przeze mnie warsztaty rozwojowe oraz warsztaty dla rodziców. Jestem pedagogiem i trenerką rozwoju osobistego.
W obecnych, zabieganych czasach musimy stawiać czoła niezliczonym problemom i wyzwaniom, jakie niesie każdy dzień. I tylko czasami zatrzymujemy się w biegu, zadając pytanie: „A co ze mną? Czego pragnę?”. Odrobina zdrowego egoizmu jest nam niezbędna, abyśmy mogli funkcjonować jako spełniony Człowiek.

Nie zawsze wiemy, jak odnaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. I tutaj jednym z najlepszych rozwiązań stają się warsztaty rozwojowe, które dają nam do ręki odpowiednie narzędzia i pomagają doświadczyć wielu emocji. Pozwalają zajrzeć w głąb siebie, odpowiedzieć na te istotne pytania i zbudować całkiem nowy związek z samym sobą.

Warsztaty rozwoju osobistego są dla każdego, kto pragnie się rozwijać, poszukuje inspiracji lub wskazówek do zmiany. Warto powiedzieć, że warsztaty nie są terapią. Są natomiast formą edukacyjnego treningu w grupie osób, chcących się rozwijać oraz lepiej zrozumieć siebie i innych. Zajęcia polegają przede wszystkim na wspólnych dyskusjach, ćwiczeniach i dzieleniu się doświadczeniem. Wśród licznych warsztatów znajdują się zajęcia 4- godzinne, a dla chcących pogłębić pracę ze sobą- warsztaty dwudniowe.

Zapraszam na zapoznanie się z moją ofertą na stronie www.exduco.pl

Obecnie prowadzę warsztaty w Przystanku Kultura w Piasecznie, przy ul. Piłsudskiego 9. Zajęcia odbywają się w środy w godz. 17:30- 21:30 lub w soboty. Kalendarz zajęć na mojej stronie oraz na stronie www.kulturalni.pl



Serdecznie zapraszam :)
Madzik
 
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 04, 2011 6:30 pm

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron