Zrywanie asfaltu na drodze 79 w kierunku Góry Kalwarii

W tej części forum umieszczajcie informacje dotyczące ogólnych spraw całego powiatu piaseczyńskiego. Jeżeli temat jest zbyt ogólny, aby opisać go na podforach poszczególnych gmin, to umieść go tutaj.

Moderator: GTW

Zrywanie asfaltu na drodze 79 w kierunku Góry Kalwarii

Postautor: agnmon » wt wrz 27, 2011 6:47 pm

Czy ktoś może wie, kiedy kiedy zakończy się zrywanie asfaltu za Zalesiem w stronę Baniochy? Dziś rano jadąc do pracy utknęłam w sporym korku. Niestety nie miałam pojęcia, że jakieś utrudnienia są planowane. Dodatkowo pan kierujący ruchem był jakiś niekumaty i puszczał tylko po kilka aut od strony Piaseczna. Niestety skutkiem tego był olbrzymi korek. Drugi pan puszczający auta od strony Baniochy radził sobie dużo lepiej i rozładowywał korki na bieżąco.
Może jestem zbyt wymagająca, ale wydaje mi się, że takich robót nie powinno się rozpoczynać w godzinach porannego szczytu :?
Awatar użytkownika
agnmon
 
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 26, 2010 5:08 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zrywanie asfaltu w kierunku Góry Kalwarii

Postautor: sanchez » wt wrz 27, 2011 8:05 pm

Niech robią ... chwilę się pomęczysz, a potem będzie lepiej niż dotychczas.
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Re: Zrywanie asfaltu w kierunku Góry Kalwarii

Postautor: stentonik » wt wrz 27, 2011 8:27 pm

sanchez pisze:Niech robią ... chwilę się pomęczysz, a potem będzie lepiej niż dotychczas.


Hhehe, stanęła mi przed oczami "siódemka" do Gdańska...Od kiedy pamiętam, a pamiętam od no....ponad 30 lat to ją robili, robili i robią dalej.

Soorki za OT.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: Zrywanie asfaltu w kierunku Góry Kalwarii

Postautor: agnmon » wt wrz 27, 2011 9:07 pm

sanchez pisze:Niech robią ... chwilę się pomęczysz, a potem będzie lepiej niż dotychczas.


Dzięki za dobre rady. Ja ogólnie cieszę się, że robią, bo miejscami jechało się tam tragicznie. Zależy mi w sumie na informacji jak długo będą robić, bo objeżdżanie tego miejsca jest dość kłopotliwe. Szkoda, że taka pustka informacyjna jest w tej kwestii. W przypadku dojazdów do stolicy zwykle inaczej to wygląda :wink:
Awatar użytkownika
agnmon
 
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 26, 2010 5:08 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Sprawy ogólne powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron