Apteka przy Powstańców

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Apteka przy Powstańców

Postautor: rosol » pt lip 29, 2011 12:41 pm

Heyka wszystkim.

Wlasnie zostalem brzydko (to jest tylko delikatne stwierdzenie) potraktowany przez Pania Krzysztoforska z apteki jak w temacie.
Przyjeto wczoraj ode mnie recepte (wazna do wczoraj) na lek, ktory trzeba zamowic. Recepta, wg. opisu tej pani powinna byc wprowadzona wczoraj a nie dzis (a wlasnie dzis zostala wprowadzona) bo inaczej bedzie przeterminowania i apteka nie dostanie z Funduszu zwrotu kasy.
I tutaj zaskoczenie z mojej strony, bo mam dwa wyjscia:
1. poprawic recepte (kosztowala mnie wizyte za 120 PLN)
2. wykupic lek na 100% wartosci bez recepty
Wynika z tego, ze ja zawinilem w 100%, bo przynioslem za pozno recepte !?!?
Ja sie nie poczuwam do winy,c przynioslem ja w terminie.
Ta pani nie probowala nawet mi pomoc.
Tak wiec wszystkich przestrzegam przed robieniem tam zakupow bo mozna sie zdziwic.
rosol
 
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sonik » pt lip 29, 2011 2:16 pm

Było trzeba iść do drugiej apteki...

My Polacy to narzekać umiemy.
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Postautor: Kucyk » pt lip 29, 2011 3:10 pm

...i trzymać recepty - chyba na pamiątkę...
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: stentonik » pt lip 29, 2011 3:36 pm

...w rosole...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: rosol » pt lip 29, 2011 6:11 pm

Ja nie narzekam.
Pisze o tym, zeby ostrzec Was przed nieuczciwoscia sprzedawcy i przerzuceniem odpowiedzialnosci na klienta.
A ze jest to blisko wiekoszosci z nas (Piaseczno duze nie jest) i do tego jest to apteka czynna cala dobe, wiec wiekszosc z nas juz tam robila zakupy.
rosol
 
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » pt lip 29, 2011 6:22 pm

Kolego, piszesz że przestrzegasz przed robieniem zakupów.
Na jakiej podstawie: że choroba minęła miesiąc temu, a Tobie się nagle przypomniało że trzeba nabyć i zażyć medykament? Niestety nie można w aptece sprzedać czegoś, czego nie ma w danej chwili w magazynie. Sam piszesz:
rosol pisze:Przyjeto wczoraj ode mnie recepte (wazna do wczoraj) na lek, ktory trzeba zamowic.

To trzeba go było zamówić wcześniej! Apteka sprzedaje to, co jest na jej stanie, a recepta to nie zamówienie.
Pania Krzysztoforska może być taka, czy owaka. Ale nie usprawiedliwiaj swojej niepamięci odradzając zakupy, chociażby kondomów w tej aptece.
No, chyba że zapisany lek był na tego Niemca, co wciąż chodzi za mną i coś chowa. No, tego, no... a zapomniałem!

P.S. Ciekawe czy są leki powodujące pisanie polskimi czcionkami?
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: rosol » pt lip 29, 2011 7:33 pm

Lek mial byc na zamowienie zrobiony, czy bedzie za tydzien czy miesiac nie ma to znaczenia, bo uzyty bedzie dopiero na jesieni - lek na alergie.
Wiec mnie sie nie spieszylo, ale w terminie przyszedlem do apteki zeby zamowic potrzebny medykament.
Wiecej sie nie bede tlumaczyl.
Przestrzegal tez nie bede bo widze, ze nie ma takiej potrzeby.
rosol
 
Posty: 44
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 9:23 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sonik » ndz lip 31, 2011 12:38 am

Amen.
Cześć Maciek jestem.

Fajny mam podpis?
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no


Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron